За два благодійні концерти на Звенигородщині зібрали понад 10 тисяч гривень для ЗСУ

У Звенигородці та Козацькому на Черкащині відбулись 2 благодійні концерти дружнього дівочого колективу – Єлизавети Чухліб та квартету «Жоржини». Під час них, згідно зі звітом Лізи, зібрано 5200 і відповідно 5000 гривень. Гроші дівчата спрямують на придбання чергового (четвертого) тепловізора для ЗСУ. Три вони вже придбали.

Як з’ясувалося, юні співачки – із Шевченкового, що на Черкащині. Єлизавета Чухліб навчається в Національному педагогічному університеті імені Михайла Петровича Драгоманова на 4-му курсі факультету мистецтв (Київ). Ліза – учасниця та переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів. Як поінформував отаман Козачанського куреня Вільного козацтва Олег Голуб, перше гран-прі вона отримала на міжнародному конкурсі «Берегиня», який проходив у Словенії. Потім дівчина неодноразово виборювала 1-ші місця на конкурсі імені Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас» (Вижниця), стала володаркою гран-прі на міжнародному конкурсі «Віночок миру», лауреаткою 1-го ступеня на фестивалі-конкурсі «Живі мелодії села», конкурсі імені Квітки Цісик, конкурсі імені Ірини Кириліної «Осіння мелодія» тощо. Зі слів Єлизавети, її викладачкою та наставницею в університеті є Заслужена артистка України Руслана Лоцман, уродженка Шполянщини (Сигнаївка), яка, власне, і подала дівчатам ідею щодо благодійних концертів. Інші учасниці квартету «Жоржини» теж надзвичайно талановиті. Аліна Клименко цього року вступила до Національного авіаційного університету, Анна Шолох – до Київського лінгвістичного університету. Анна Клименко ще навчається в школі, в 11 класі, проте подає великі надії.

«Війна показала нам ще одну важливу річ – які у нас чудові діти та молодь! Вони воюють, волонтерять, працюють, вчаться, роблять все заради перемоги!» – коментує благодійну ініціативу молодих співачок керівниця відділу культури, молоді, спорту та туризму Звенигородської міськради Юлія Письменна.

Як бачимо: в України – гідне майбутнє! Цвіт нації веде боротьбу на всіх фронтах.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Звенигородська первинка отримала мобільну амбулаторію від Червоного Хреста

Читайте нас також в Telegram!

23.09.2022 11:58
Переглядів: 851
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.