Ватутінська танцювальна студія завоювала Гран-прі та 6 перших місць на фестивалі в Туреччині - Вісті Черкащини

Ватутінська танцювальна студія завоювала Гран-прі та 6 перших місць на фестивалі в Туреччині

Нещодавно ватутінська студія сучасної хореографії «Dance pro style» під керівництвом Ольги Очкасової повернулась із міжнародного фестивалю «Gold Аrt Fest», що проходив у турецькій Анталії, місті Кемер. Ми неодноразово писали про її здобутки тут, в Україні. Однак з’ясувалося, що наші талановиті, феноменальні діти є такими не лише для нас. Вони підкорили Туреччину, вибагливе журі та всіх глядачів конкурсу. Їхні запальні, драйвові танці не залишили байдужими нікого. «Dance pro style» привезли з Туреччини Гран-прі фестивалю та 6 перших місць.


«Поїздка супер, — розповідає мама однієї з учасниць Інна Куцаєнко, яка супроводжувала доньку. — Ми взяли перші місця та Гран-прі. Наш колектив «прогримів» на конкурсі. Адже серед глядачів були відпочиваючі з усього світу. Діти «запалювали» по повній програмі. На фестивалі було 50 виступів, учасники з України, Казахстану, Албанії, Туреччини. Дуже цікаво. Багато емоцій. Діти задоволені. Батьки теж. Ми провели в Туреччині сім незабутніх днів. Фестиваль проходив у готелі «Armas Kaplan Paradise». Усе дуже сподобалось. Наші виступи навіть члени журі знімали на телефони. Бо в більшості конкурсантів були прості танцювальні номери, а в нас – справжні шоу».
Інна розповіла також, що їм вдалося не тільки взяти участь у конкурсі, а й відпочити на Середземному морі. Денна температура була близько 30 градусів тепла, вечірня – до 25 з позначкою «плюс». Море тепле, чисте. Готель категорії «all inclusive». Ведуча конкурсу була з України, як і один із членів журі, решта — турки.


З її слів, кордон наша делегація (понад 100 осіб) подолала без перешкод. Вимагали тільки бути в масках та міряли температуру. Менші діти були в супроводі батьків.
До слова, студію Ольги Очкасової відвідують діти не лише з Ватутіного. Є тут і катеринопільчани, і звенигородчани та дітлахи з багатьох навколишніх сіл.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

29.10.2020 11:20
Переглядів: 1961
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.