Ватутінців налякали медики в спецкостюмах біля одного з будинків

У Ватутіному людей наполохала поліція та медики в костюмах біозахисту. Як виявилося, служби приїхали за жінкою з підозрою на коронавірус. Перед цим вона була на прийомі у лікаря, який наполягав на госпіталізації. Пацієнтка вирішила самостійно піти додому, аби зібрати необхідні речі.

– Я була черговим лікарем якраз. Вона самостійно звернулася до нас, – розповідає лікар Ватутінської міської лікарні. Прізвище просить не вказувати. – 13 березня прилетіла з Єгипту. Декілька днів тому у неї почався кашель, підвищилася температура. При огляді з’явилася підозра на коронавірус. Пацієнтка хотіла зробити експрес-тест. Вони у нас є, але не ті, які потрібні в даний час. Запропонували їй обстежитися у Звенигородці або в Черкасах. Лягати на стаціонар не хотіла тоді. Наполягала на тестуванні. Я сказала, що «швидка» її зараз забере. Після цього вона пішла додому, аби зібрати речі. Але ж зранку про хвору вже була повідомлена поліція. Її викликав головний лікар. Поки вона дійшла до оселі, там на неї вже чекали правоохоронці й лікарі у спецкостюмах. Хоч нічого нештатного й не сталося, містяни перелякалися й почали пускати плітки.

Фахівці заспокоюють: у містянки небезпечного вірусу не виявлено. Мер Ватутіного Олександр Лисюк закликає не піддаватися паніці та не поширювати фейки. Люди, які стали свідками інциденту, встигли все зафільмувати.

– Діагноз не підтвердився. У неї запущене ГРВІ, – каже Лисюк. – Просто вона пішла з лікарні після огляду. Медики та поліція мали діяти по протоколу. А люди ж, як люди. З мухи зроблять слона.

Пацієнтка зараз перебуває у Черкаській інфекційній лікарні. В цілях безпеки медика та медсестру, в яких жінка була на огляді, помістили на обсервацію.

Сергій РАДЧЕНКО

24.03.2020 15:26
Переглядів: 13252
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.