У Звенигородці заборонили діяльність УПЦ (МП)

Крига скресла. Сесія Звенигородської міської ради Черкаської області від 11 листопада 2022 року вирішила:

  1. Заборонити діяльність УПЦ МП (офіційно – Українська православна церква) на території Звенигородської міської територіальної громади.
  2. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Звенигородської міської ради та місцевих засобах масової інформації.
  3. Повідомити компетентні органи про прийняття даного рішення з метою відповідного правового реагування.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, духовності, молоді, спорту, захисту культурної та історичної спадщини, засобів масової інформації.

Рішення підписане міським головою Олександром Саєнком та оприлюднене на офіційній сторінці міськради у фейсбук.

 

«Молодці, нарешті! Не місце московським попам серед українців», «Можливо і боляче для когось, але цілком правильне рішення», – коментують у соцмережах.

На прохання наших читачів нагадуємо, що депутати Черкаської обласної ради не підтримали питання про заборону Московського патріархату. Депутати від політичної партії «Черкащани» 9 вересня на сесії облради проголосували проти того, аби спрямувати звернення від депутатського корпусу до Президента України, Верховної Ради України до релігійних громад та жителів Черкаської області щодо заборони антидержавної, антиукраїнської діяльності релігійних організацій. Серед тих, хто спеціально вирішив не голосувати або ж утриматися є прізвища депутатів від Звенигородщини це голова облради Підгорний А. В. ВО «Черкащани» – не гол., Коваленко О. А. – не гол..

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: У Тальнівській громаді заборонили діяльність московської церкви: відповідне звернення направлять Президенту та до Верховної Ради України

Читайте нас також в Telegram!

05.12.2022 14:03
Переглядів: 2401
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.