У Звенигородці за гроші з пам’ятника Леніну куплять службову автівку

Колишній пам’ятник Леніну, який стояв в центрі міста, продали на аукціоні за 311 з половиною тисяч гривень. Торги відбулися 3 серпня. Ціна стартувала з 123 тисяч гривень. На ці гроші планують придбати автомобіль для потреб міськради, аби не чіпати кошти з бюджету.

–Я зараз без машини, фактично, – розповідає мер міста Олександр Саєнко. – Так запланували, аби не брати грошей із бюджету на службовий транспорт та щоб не було нарікань. Їздити ж по роботі на чомусь потрібно. Тій, що зараз є, вже 20 років. Колись придбали її за 25 тисяч. Ресурс вона вже свій майже вичерпала. Перед цим була «Волга», але я віддав її тепловикам, щоб слюсарям було чим їздити на виклики. Нову ж автівку купимо не для мене особисто. Вона залишиться наступним керівникам.

Зараз мера возять на старому «Рено Логан». Після купівлі нової автівки, «француза» залишать для заступників міського голови.

Декомунізований пам’ятник Леніну зберігався у військовому музеї підприємця Олега Бойка. Кілька місяців тому його звідти забрали, аби підготувати до аукціону.

Сергій РАДЧЕНКО

04.08.2021 15:19
Переглядів: 1247
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.