У Звенигородці почали «лікувати» Гнилий Тікич

Влада Звенигородки разом із небайдужими містянами почали очищувати Гнилий Тікич негашеним вапном. Про це розповідає міськрада на сторінці у Фейсбуці.

Аномально жаркі погодні умови цьогорічного літа призвели до масового цвітіння води на водоймах України. В тому числі й річки Гнилий Тікич, яка є основною водною артерією району та джерелом водопостачання для багатотисячного міста Звенигородка. Через підвищену температуру води та недостатність у ній кисню розпочалася загибель риби. Після проведення обстеження водоймища посадовими особами виконавчого комітету Звенигородської міської ради було прийнято рішення про термінові заходи по проведенню його оздоровлення. Закуплено 2 тони сухого негашеного вапна і 30 липня силами працівників виконавчого комітету та небайдужих жителів міста проведено внесення вапна з дотримання вимог технологічності, рівномірно на площі близько 10 га в акваторії водозабору та міського пляжу. Навіть уже через незначний період часу, після внесення вапна, було візуально відмічено покращення прозорості води та зменшення неприємного запаху.

В планах виконавчого комітету Звенигородської міської ради проведення і надалі комплексних заходів по екологічному оздоровленню водоймища р. Гнилий Тікич для підвищення якості води.

Анатолій БУЗИНА

 

31.07.2021 14:48
Переглядів: 1773
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.