У Ватутіному закликають ввести мораторій на російськомовну культурну продукцію

фото тематичне

У Ватутіному на Черкащині депутат міськради Олег Ступник звернувся до міського голови Олександра Заборовця підготувати на наступну сесію проєкт звернення до Черкаської обласної ради з проханням щодо прийняття нею рішення про запровадження мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території області до моменту повного припинення окупації російською федерацією території України.

Окрім того, депутат закликає, аби в області створили міжвідомчу групу з проведення систематичної роз’яснювальної роботи про цей мораторій, залучивши до співпраці правоохоронців, райдержадміністрації та громадськість.

Свою позицію Олег Ступник пояснює так: «Не припустимо, коли йде війна з росією, щоб у публічних місцях популяризувалось російське мистецтво. Це все рівно, щоб під час Другої світової війни наші предки слухали б німецькі пісні».

До слова, поки ми готували цей матеріал, 19 червня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що в Україні на період до звільнення всіх окупованих українських територій та припинення агресії з боку російської федерації ввели заборону на ретрансляцію російської музики в громадських місцях і в медіа. Виняток становлять окремі виконавці, які засуджують збройну агресію росії проти України. Перелік цих виконавців визначатиме РНБО.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Першим виробом ювеліра родом з Тального була коштовна шабля

Читайте нас також в Telegram!

20.06.2022 10:06
Переглядів: 556
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.