У Ватутіному відкрили великий басейн - Вісті Черкащини

У Ватутіному відкрили великий басейн

У Ватутіному почав працювати новий басейн. Побудував місцевий бізнесмен Олег Заглядов. Каже, спорт – його захоплення.

-Розмір басейну 15 метрів на 5. Стоять потужні фільтри, – розповідає чоловік. – За чистотою ретельно слідкуємо. Для мене це не бізнес. Просто нічого було робити, називається. Я 52 роки в спорті. Вже не радий, що відкрив цей басейн. Він збив мене з графіку. Щодня треную людей у спортзалі. А це приходили люди. Треба ж їм все показати й розказати. Когось наймати спеціально для цього не хочу. Якщо порівнювати з Києвом, то в мене все примітивно. Більш домашнє, я б сказав.

За годину плавання просять 100 гривень для дорослих та 50 для дітей. Абонемент обійдеться в 1000 гривень для перших, та удвічі менше для малечі за 13 відвідувань. Перед приїздом клієнтам варто захопити довідку про здоров’я.

-Парилка вже 3 роки працює, – пояснює Заглядов. – Щоправда, всіх підряд туди не пускаю. Наприклад, п’яні компанії. А от сімейним парам з дітьми завжди радий. В цьому ж приміщенні є джакузі. Спортзал тут же. Все будував, вважайте, для себе. Мені цікаво вже займатися тим, що люблю, а не тим, що мушу. Я заробив достатньо грошей. Витребеньки, типу дорогий мерседес чи годинник, мені не потрібні.

Ціну на відвідування дехто з ватутінців вже розкритикував. На їхню думку, це завищена ціна.

-А скільки коштує пачка цигарок, пляшка пива чи пачка чіпсів? Просто деякі люди не хочуть виходити зі своєю зони комфорту, – вважає підприємець. – Звичайно, їм буде дорого. Виходить, здоров’я їм не потрібне.

За словами Олега Заглядова подібних басейнів у містечках Черкащині немає. Виключення – бази відпочинку з невеликими плавальними комплексами.

Анатолій БУЗИНА

17.01.2020 08:51
Переглядів: 16343
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.