У громаді на Звенигородщині три форми навчання

У Водяницькій громаді на Звенигородщині нині працює три форми навчання: очна, дистанційна та змішана. «Рішення про форму навчання приймали батьки з подальшим затвердженням на педрадах», – інформує начальник відділу освіти Валентина Кваша.

Задля очного навчання в закладах освіти майже місяць облаштовували укриття: прибирали, штукатурили, фарбували, оббивали металом двері, стіни та вікна укріплювали бетонними блоками.

«Щиро дякуємо начальнику відділу ЦЗ Звенигородського районного управління ГУ ДСНС України в Черкаській області Руслану Слободянику та його заступнику Віталію Люботі за надані рекомендації та консультації щодо облаштування укриття, адже завдяки вашій турботі за шкільні парти сіли 459 наших учнів та 105 маленьких вихованців ЗДО. Завдяки рекомендаціям та підказкам фельдшера санітарного відділу нагляду за дотриманням санітарного законодавства України Звенигородського РУ Держпродспоживслужби в Черкаській області Людмили Палій ми маємо дозвільні акти. Дякуємо сільгоспвиробникам, які залишивши свої справи в полі, надавали техніку, підвозили та встановлювали бетонні блоки – адже саме завдяки регіональному директору ВП Рижанівка Василю Глушенку, керівнику СФГ «Володимир» Віктору Черевку, керівнику СФГ «Лисяний» Юрію Лисяному, керівнику СТОВ ім. Гришка Валерію Федорчуку, Андрію Панівану, працівникам КП «Водяницьке» та працівникам закладів освіти всі наші заклади тепер мають власні укриття», – зауважує пані Валентина.

Участь у програмі «Сади Перемоги» забезпечила всі заклади освіти громади картоплею на весь рік. Вихованцям очної форми навчання пропонуватимуть повноцінні обіди.

Як інформують у Водяниках, 179 учнів громади потребують підвезення до навчальних закладів. Наразі розроблено 8 маршрутів, за якими курсують 2 шкільні автобуси та автобус КП «Водяницьке».

Бачимо: хто працює, той шукає можливості, і у того все вдається, а хто не хоче працювати, знайде для цього 100 причин.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: На Тальнівщини жінка за власною ініціативою організовує у селі концерти до свят

Читайте нас також в Telegram!

22.09.2022 11:17
Переглядів: 371
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.