На Тальнівщини жінка за власною ініціативою організовує у селі концерти до свят

Жителька Левади на Тальнівщині Руслана Семенець працює у КП «Тальне-Сервіс», однак вона має власне захоплення, якому ніяк не може відмовити. Ще з юного віку жінка дуже любила співати і танцювати, тому завжди долучалася до участі у різних концертах, а тепер сама займається організацією культурних програм для односельців.

Руслана Анатоліївна виростила п’ятьох синів. Нині хлопці вже дорослі. Двоє живуть неподалік, один у Києві, а двоє найменших – військові, тримають стрій на Півдні країни. За них, звісно, жінка хвилюється найбільше.

Після роботи та виконання домашніх справ, як зізнається пані Руслана, вона завжди знаходить час для свого захоплення. Ввечері жінка поспішає на репетиції, де її чекають всі місцеві артисти, бо ж саме вона згуртувала біля себе всіх творчих людей. А от односельці вже наскільки звикли до таких культурних заходів, що й тепер інколи запитують, коли ж буде наступне свято.

Від 24 лютого, як розповідає Руслана Анатоліївна, ніяких свят у Леваді вона не проводила, через воєнний стан та комендантську годину. Хоча, як пригадує, жінка до весняних свят разом з місцевими дітьми готувалися. Вчили вірші, танці та пісні, лагодили костюми. До речі, деяке вбрання для виступів наша співрозмовниця шила власноруч разом із односельчанкою.

Всі свята, зі слів пані Руслани, проводять у місцевому приміщенні, в якому ще розміщений ФАП, адже будівля старого клубу зруйнувалася з роками. Та тут, як запевняє жінка, є все необхідне для проведення свят. Раніше були придбані лавки для глядачів. Також є окрема кімнатка, ніби гримерна, де відбувається тренування і зберігається все необхідне для організації культурних програм. За цим приміщенням, каже Руслана Анатоліївна, зголосилася доглядати сама. Тут також за бажанням жителі Левади можуть проводити весілля і поминальні обіди, тому має бути чисто, про що й піклується жінка.

Пані Руслана також співає у місцевому хорі, каже, що не раз їздили виступати у Тальне. З радістю пригадує, як весело всі гуртом відсвяткували 100-річчя свого села, Новий рік та інші свята. Натепер жінка задумується над тим, щоб все ж організувати хоча б ліричне свято у селі без запальної музики і танців, а із змістовною, патріотичною поезією і піснями. Так на її думку, односельці зможуть трішки відволіктися від буденних справ.

Однак для того, щоб продовжувати радувати жителів Левади проведенням концертів, як наголошує пані Руслана, їй дуже потрібен ноутбук та колонка, бо, зазвичай, всю цю техніку жінка позичає. Тому, каже, хотілося б мати власне, саме для проведення свят. Просить небайдужих відгукнутися. Переконує, що необов’язково потрібно купувати нове, головне, щоб техніка була у робочому стані. Бажаючі допомогти, можуть звертатися за телефоном: 097 408 64 29, Руслана Анатоліївна.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Військовому з Тального потрібні 80 тисяч гривень на авто та тепловізор

Читайте нас також в Telegram!

 

22.09.2022 10:52
Переглядів: 960
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.