Тепло буде: «бюджетникам» Звенигородки невдовзі увімкнуть опалення

Нещодавно у Звенигородській райдержадміністрації відбулося засідання комісії щодо опалювального сезону. Голова РДА Юрій Піковський заявив про загрозу виникнення надзвичайної ситуації через відсутність постачання газу бюджетним установам району.

«За результатами доповіді та з урахуванням обговорення районна комісія вирішила:

– визнати ситуацію, яка склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам району та подальшим виникненням загрози життю та здоров‘ю населення громад та завдання значних матеріальних збитків, такою, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації.

– звернутися до регіональної комісії з питань ТЕБ та НС з приводу запобігання виникненню надзвичайної ситуації», – пишуть на сторінці Звенигородської РДА.

«Бюджетники Звенигородської громади будуть в теплі, кажуть у міськраді.

–Вчора було розпорядження міського голови про початок опалювального сезону, – пояснює заступник міського голови Сергій Кармазін. – Наприклад, будинок для пристарілих має почати опалюватись вже сьогодні, 12 жовтня. Всі інші будуть з теплом із врахуванням температурних показників. Тобто, загрози зриву немає.

Поки проблемою залишається незрозуміла ситуація з подальшою ціною на газ. Керівники громади поки чекають додаткової угоди від газової компанії. Та, якщо кінцева вартість перевищить всі очікування, гроші даватимуть з місцевого бюджету. Всі варіанти заздалегідь передбачалися, кажуть в міськраді.

Анатолій БУЗИНА

 

12.10.2021 13:20
Переглядів: 456
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.