Росіянка збирала гроші на лікування неіснуючого племінника - Вісті Черкащини

Росіянка збирала гроші на лікування неіснуючого племінника

22-річна росіянка Катерина Дрозденко видурювала гроші у ватутінців на лікування нібито її племінника, який лежить у лікарні із ускладненою алергією на підгузники. Повідомлення про це опублікувала у місцевій групі мережі “Вконтакті” підкріпивши фотографіями чужої дитини. Щонайменше троє небайдужих містян потрапили на гачок шахрайки, відправивши їй “допомогу” – 300 гривень. Викрити підприємливу дівчину допомогла інша росіянка — Олена Лунгу. Вона матір 11-місячного хлопчика.

“У минулому році у мого сина і справді була така ситуація. Довелося звертатися за допомогою до людей. Потім пост був видалений, бо дитину вилікували, – розповідає Олена. – Але літом мені почали писати люди. Якась дівчина, прикриваючись моєю дитиною і під вигаданим ім’ям, дурить людей і збирає гроші на лікування. Я її не знаю. Але вдалося дізнатися, як її звати насправді і де вона живе. Зверталась у поліцію, але мені відмовили. Кажуть, немає складу злочину. Потрібно, аби заяву писали ті, кого вона встигла обдурити. Зараз у соціальній мережі безліч подібних публікацій від її імені. Просить то для племінника, то для сина або ж своєї мами. Намагаюся слідкувати за її публікаціями і попереджати людей про шахраювання”.

Одна з постаждалих запевняє, що прочитавши повідомлення про допомогу, навіть не запідозрила про обман.

“Коли прочитала те повідомлення в групі, скинула 100 гривень на рахунок, який мені дала та шахрайка. На фото дитина була в страшному стані. Стало дуже шкода ту крихітку. Долучила до цього ще двох подруг. Вони дали по стільки ж, – пояснює 34-річна ватутінка. Не хоче називатися. – У біди національності немає. У моєї сестри кілька років тому була схожа ситуація. Тоді присилали гроші не тільки українці, а й росіяни. Скільки хто міг. Це зараз я розумію, як легко дала себе надурити. Якщо ще колись і допомогатиму комусь незнайомому, то тільки сто разів пересвідчившись у правдивості інформації. Саме через таких скотів наші люди зараз такі черстві”.

Повідомлення було опубліковано минулої неділі,4 грудня, вранці. На сторінці шахрайки безліч фотографій чужої дитини. Увечері цього ж дня її акаунт був заблокований адміністрацією сайту.

Сергій РАДЧЕНКО

05.12.2016 12:38
Переглядів: 851
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.