Погрожував підірвати автівку з дітьми: подробиці затримання звенигородського «терориста»

У Звенигородці затримали чоловіка, який нібито погрожував фізичною розправою членам родини одного з кандидатів на пост голови ОТГ. Про це повідомила речниця обласного управління Служби безпеки України Катерина Дрога.

–Служба безпеки України викрила факт погрози вбивством одному із кандидатів на посаду голови Звенигородської об’єднаної територіальної громади та його близьким родичам, – розповіла Дрога. – Оперативники спецслужби встановили, що місцевий мешканець через соціальні мережі надсилав постійні погрози кандидату через невдоволення його громадсько-політичною діяльністю.

Під час обшуку в квартирі підозрюваного правоохоронці виявили комп’ютер та мобільний телефон, в яких містилися докази погроз. Хто саме став ціллю, працівники СБУ не повідомляють. Проте з власних джерел став відомий зміст послання, яке адресувалося родині кандидата. В одному з коментарів підозрюваний припустив, що їхня автівка може «випадково злетіти в повітря» разом з дітьми. Сам коментар був написаний з «фейкової» сторінки.

Зі слів джерела близького до правоохоронних органів, затриманий визнав, що ці погрози писав саме він. Чи готувався справжній замах, поки не відомо.

Сергій РАДЧЕНКО

22.10.2020 14:17
Переглядів: 1593
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.