Підприємці повстали проти перевантажених автівок

У Ватутіному місцеві підприємці повстали проти комбінату вогнетривів. Чоловіки впіймали кілька автівок з понаднормовим вантажем. Змусили водіїв повернутися та зняти зайву продукцію.

– Коли закони не діють для деяких перевізників, небайдужі громадяни беруть ситуацію під свій контроль, – обурюється підприємець та волонтер Євген Підцерковний. – 18 березня 3 вантажних автомобілі мали виїхати з території Ватутінського комбінату вогнетривів в сторону Одеси. Але при зважуванні вага була вищою від допустимої на 7-8 тонн. Тому авто, під пильним наглядом активістів поїхали на розвантаження. В цей час під’їхало ще три авто з явними ознаками перевантаження, що в подальшому знайшло підтвердження на ваговій. Покази ваги першого авто 51,6 тонни, другого-52 тонни, третього-53 тонни.

Активісти закликали автомобілістів долучитися до акції. За їхніми словами, вантажівки вже пів року розбивають дорогу до міста.

– Це місяців 6 таке триває, – каже бізнесмен Олександр Ярмолінський. – Дивлюся, їздять постійно. Наші дороги й так у жахливому стані. Я теж перевізник, але ж дотримуюся норм і бережу асфальт, бо мені та людям ним ще користуватися. От і не витримали. Мені немає кого боятися. Власникам підприємства, схоже, байдуже. Водії тих вантажівок й самі розуміють все. Але якщо сказали везти, то вони виконують. В їхніх накладних взагалі ніякого вантажу не значилося.

Супротив вантажівкам тривав 2 дні. Коли небайдужі містяни вийшли вдруге, працівники цегельного комбінату заклеїли табло вагів.

– При нас позаклеювали, аби ми нічого не побачили, – пояснює Ярмолінський. – Перед цим, другого дня, машини заїжджали зважуватися і все було в нормі. Тобто, ми таки вплинули. Але ж це не вигідно їм. Нам пояснили, що зробили це для того, аби хтось не розбив табло чимось з вулиці. Повна дурня.

За інформацією активістів, вантажівки їздять до Ватутіного із Кіровоградщини.

 

Анатолій Бузина

25.03.2020 19:24
Переглядів: 2004
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.