Не браконьєр: голову Ватутінської спілки риболовів-любителів виправдав суд

У Ватутіному суд виправдав голову громадської організації Товариства риболовів-любителів Олександра Данилюка. Його звинувачували у браконьєрстві на річці Шполка.

«Враховуючи, що у кримінальному провадженні не були встановлені особи, які здійснювали вилов риби, та дане кримінальне провадження закрите на підставі відсутності ознак кримінального провадження, суду не зрозуміло на підставі чого складено адміністративний протокол відносно Данилюка», – йдеться у постанові.

Разом з ним під осуд потрапив місцевий волонтер та депутат міськради Євген Підцерковний. Данилюк витягував браконьєрські сітки і цим скористалися опоненти, запевняє депутат.

Тоді така хвиля йшла, що це я був теж замішаний, – каже Підцерковний. – Мене й Данилюка обпаскудили з ніг до голови. Я звертався до поліції й там мені надали документ, що я по цій справі не проходжу в жодному статусі. Наша діяльність комусь заважала. Постійно знімали з водойми по 5-10 сіток, які ставили браконьєри. Тому нам вирішили протидіяти і, я так думаю, змінити керівництво ГО. В той день також вилучали нелегальні сітки. Риба мала піти на День рибалки. Мене покликали, аби я її почистив.

Після скандалу в організації змінили керівника ще до рішення суду. Підцерковний вважає минуле зібрання рибалок незаконними, а Олександра Данилюка діючим головою спілки.

Я пропонував заслухати Данилюка тоді, коли буде рішення суду, – пояснює депутат. – На зборах не було достатньої кількості членів товариства. Натомість прийшло багато людей, які не мають стосунку до організації. Вона досі залишається за Данилюком. Як називається новостворена і хто там керівник, я не знаю.

Нагадаємо, на початку липня минулого року у місті розгорівся скандал довкола Підцерковного та Данилюка. Ті нібито незаконно виловили сітками 85 кілограмів риби. На місце пригоди тоді прийшов особисто мер міста.

 

Анатолій БУЗИНА

05.06.2020 15:14
Переглядів: 2311
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.