Настільний теніс на Звенигородщині стає все популярнішим

Вже вдруге за останні місяці збирає у Звенигородці прихильників тенісної ракетки районний турнір. Цього разу він був приурочений до 74-ої річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників і зібрав у залі дитячо-юнацької спортивної школи більше тридцяти тенісистів як зі Звенигородки, так і з сіл району. Виборювали першість у двох вікових категоріях: юнаки і дорослі.

Серед юнаків переможцями стали вихованці Звенигородської школи-інтернату-спортивного ліцею: перше місце виборов Олексій Вітренко, другим був Іван Завальнюк, третє місце – за Петром Колісником.

Особливо напруженим видався фінал першості серед дорослих, де зійшлися відомий в районі ветеран спорту Микола Костогриз та звенигородець Микола Матковський. Обидва фіналісти показали видовищну гру високого ґатунку, в якій переміг Андрій Матковський. Срібним призером став Микола Костогриз, а бронза дісталася звенигородцеві Дмитру Бабенку.

Підбиваючи підсумки турніру, його організатор – голова районної ради Володимир Кучер зауважив, що, виходячи зі всезростаючої популярності настільного тенісу серед дітей, виникає необхідність в створенні такої секції у ДЮСШ. З даного приводу вже подане відповідне звернення до районного відділу освіти, є і тренер з відповідною фаховою підготовкою.

Михайло НЕЧАЙ

14.02.2018 10:15
Переглядів: 562
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.