На Звенигородщині через грип та ГРВІ на карантин закрили 13 закладів освіти

Порівняно з минулим тижнем поточного року захворюваність у Звенигородському районі зросла у 2,8 рази. Серед недужих понад 74% — діти. Про це інформує ВИЧЕРПНО

У зв’язку зі зростанням захворюваності керівники закладів освіти прийняли рішення про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у 13 закладах освіти в районі, де навчається 2662 особи. Із них захворіло 811 осіб, що складає 30,5%. За аналогічний період епідсезону 2018-2019 років навчальний процес було призупинено лише у 3-х навчальних закладах району.

Попередньо карантин оголошено з 31 січня до 6 лютого 2020 року.

Із урахуванням погіршення епідемічної ситуації, Держпродспоживслужбою району спільно з місцевими відділами освіти проводиться співпраця щодо недопущення ускладнення санітарно-епідемічної ситуації захворюваності на грип та ГРВІ. Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Звенигородській РДА. За підсумками засідання з метою запобігання поширення грипу та ГРВІ прийнято рішення про введення в дію «Комплексного плану заходів щодо попередження захворювань на грип та ГРВІ серед населення району на епідсезон 2019-2020 років».

Рішення про тимчасове припинення навчального-виховного процесу ухвалюють самостійно керівники окремих навчальних та навчально-виховних закладів при відсутності 20% і більше дітей у закладах освіти через захворюваність на грип та ГРВІ.

01.02.2020 09:52
Переглядів: 1038
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.