Міськрада Звенигородки дослухається до своїх городян

Нещодавно в одній із “Фейсбук”-спільнот Звенигородки люди масово нарікали, що найбільше їх дратує в місті засилля бродячих собак. Звісно, скаржились на бездіяльність влади у цьому аспекті. Однак, лише одиниці розуміють, що з цією проблемою треба боротись комплексно: не викидати тварин на вулицю, стерилізувати домашніх улюбленців, допомагати волонтерам втілювати програму стерилізації безпритульних собак та котів.

Враховуючи інтереси громади, міськрада Звенигородки пішла назустріч: виділила 50 тисяч на вакцинацію проти сказу та стерилізацію безпритульних тварин. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Щербина. Процес розпочато. До роботи підключили досвідченого ветеринара з Ватутіного – Наталю Притулу. 8 собак уже стерилізовано. Їх доставили в клініку місцеві волонтери, організовані переселенкою з Луганська. Світлана Трясіна – має стати за приклад для багатьох небайдужих людей.

− На Черкащині мене вразила велика кількість безпритульних тварин на вулицях, − каже жінка. – Не могла спокійно дивитись, з 2014 року мені вдалось передати у добрі руки до 200 цуценят. А тепер допомагаю організувати заходи з вакцинації проти сказу та стерилізації. І сьогодні люди, які спершу не розуміли або виступали проти, тепер пропонують допомогу у доставці безпритульних тварин від своїх багатоквартирних будинків.

Тож нагадуємо, що з настанням тепла розпочату роботу буде продовжено. Долучайтесь до співпраці з волонтерами! І незабаром Звенигородка стане кращою та безпечнішою.

Сергій Щербина також наголошує, що міськрада буде більш жорстко боротися із тими, хто підкидає тварин на вулиці.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

26.03.2018 22:20
Переглядів: 687
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.