Канстоки у Скаливатці течуть рікою

26 березня ватутінець Євген Підцерковний розмістив у “Фейсбук” відео, як міські каналізаційні стоки рікою летять у Шполку. “26.03.2018 року. Місто Ватутіне. Друга серія по зливу каналізаційних стоків в річку Шполка. З відповіді мешканця стає зрозуміло, що в місті голова не працює, він все перекидає на заступника, а той на депутата, а депутат на міського голову. І знову замкнуте коло! За які премії депутати голосують і за яку виконану роботу − невідомо!” − коментар до відео.

28 березня на офіційному сайті Ватутінської міськради з’явилося звернення до громадян, щоб не руйнували люки каналізаційних колодязів та не кидали у них сміття, оскільки усе це призводить до частих поломок колектора. “Враховуючи, що залізобетонному колектору в районі вулиці Комарова більше п’ятдесяти років і труби зруйновані, він не витримує навіть потоку каналізаційних стоків, тому і виникають часті засмічення, − пишуть на сайті. − При прочищені мережі 21, 26 та 27 березня цього року з колектору вилучено велику кількість сміття (дошки, ганчір’я, пластикові пляшки)…Користуючись нагодою, звертаємось до мешканців міста з проханням не руйнувати люки каналізаційних колодязів та не кидати в них сміття.”

30 березня у місто завітали телевізійники. “30.03.2018 року в наше місто Ватутіне завітала знімальна група телеканалу “Інтер”. Вони були шоковані від побаченого. Оскільки думали, що в річку Шполка попадають каналізаційні стоки у вигляді маленького струмочка. Але такого вони не очікували!” − поінформував Підцерковний.

Місцеві жителі розповіли, що річка з неочищених нечистот заливає їхню вулицю вже не перший тиждень, змиваючи у Шполку на своєму шляху все сміття: пластикові пляшки, пакети тощо. При потеплінні, нарікають, тут стоятиме страшний сморід. У річці вже почався мор риби. Минулої весни прорив колектора ремонтували майже місяць. Люди кажуть, що сюди йде каналізація не лише Ватутіного, але й сусідньої Звенигородки, тобто десь дві тисячі кубів на добу.

Ще одна з версії екокатастрофи, популярна у Ватутіному, що це диверсія місцевої опозиції.

− Від керівника “Водоканалу” мені стало відомо, що це ми таким чином йдемо до влади, забиваючи каналізаційний колектор. Інший працівник “Водоканалу” сказав, що це політика. Можливо і політика, коли каналізаційні стоки попадають у річку, за словами мешканців, з початку березня. Головне, що містом пішла молва, ніби “Водоканал” оштрафують на мільйон, і винен в цьому я. Можливо хтось і хоче жити в лайні, але, вибачте, − я не хочу! − скаржиться Євген Підцерковний.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

05.04.2018 22:52
Переглядів: 811
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.