Електропостачання ПрАТ «Ватутінське АТП-2362» відновлено - Вісті Черкащини

Електропостачання ПрАТ «Ватутінське АТП-2362» відновлено

Фото тематичне

Держенергонагляд продовжує розгляд звернень громадян і підприємств та надає роз’яснення стосовно вимог нормативно-технічних документів у галузі електроенергетики та сфері теплопостачання. Повідомляє Прочерк

Водночас Управлінням Держенергонагляду у Черкаській області надано роз’яснення на звернення ПрАТ «Ватутінське АТП-2362» щодо відновлення з боку ОСР постачання електричної енергії.

Під час розгляду звернення було встановлено, що порушені питання наразі знаходяться на розгляді у суді.

Крім того, підприємство подало до суду заяву, в якій просить забезпечити позов шляхом заборони відповідачу вчиняти дії, спрямовані на обмеження електропостачання позивачу.

Ухвалою Господарського суду Черкаської області за зверненням заявника ПрАТ «Ватутінське АТП-2362» відкрито провадження у справі. Попередній розгляд справи призначено судом на 02 березня 2021 року. Також судом зазначено, що при наявності ухвали суду про відкриття провадження, відключення споживача від електроенергії забороняється.

Таким чином, на сьогодні електропостачання  ПрАТ «Ватутінське АТП-2362» відновлено.

За результатами розгляду звернення Управлінням було проінформовано заявника, що згідно з вимогами статті 124 Конституції України, правосуддя здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.

Згідно з вимогами статті 19 Конституції України, органи державної влади та місцевого самоврядування, а також їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

19.02.2021 09:13
Переглядів: 420
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.