Спортсменам-борцям зі Звенигородки підприємець подарував професійну штангу

Підприємець зі Звенигородки Олександр Бовтуленко придбав для місцевих спортсменів-борців набірну штангу. До цього вони займались в ДЮСШ на непрофесійному інвентарі.

Я й сам займаюсь, але не в тому залі, – розповідає Бовтуленко. – Маю товариша, від якого я й дізнався, що є така ситуація. Вирішив проявити ініціативу. Борці мали штангу, але не тієї якості, яка мала би бути. У них силовий вид спорту і правильний інвентар для них дуже важливий. Обов’язково допомагатиму і в майбутньому, якщо буде потреба й можливість.

Штанга разом із дисками важать 100 кілограмів. Така коштує приблизно 7 тисяч гривень. Своїми силами таке знаряддя не змогли б придбати, каже голова батьківського комітету Руслан Бабенко.

Боротьба є доволі вартісним видом спорту, – пояснює Бабенко. – Ми з іншими батьками дуже вдячні Олександру. На штанзі займатиметься старша група. В ній спортсмени, які виступають на обласних та всеукраїнських змаганнях. Тому купівля такого спортивного снаряду збільшило шанси на перемогу.

Варто зазначити, що виїзди звенигородських борців на змагання також часто фінансуються батьками учасників та меценатами.

Анатолій БУЗИНА

29.11.2021 15:38
Переглядів: 870
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.