Депутат з Ватутіного дає 2 тисячі за інформацію про вандалів - Вісті Черкащини

Депутат з Ватутіного дає 2 тисячі за інформацію про вандалів

У Ватутіному невідомі вщент розгромили дерев’яні лавки. Інцидент стався минулого тижня. Депутат міськради Олег Ступник оголосив винагороду за інформацію про вандалів.

У неділю мій товариш скинув фото й відео розтрощеної лавочки, – пояснює Ступник. – Я опублікував це у соцмережі. Спочатку пропонував 1000 гривень за інформацію про тих, хто це зробив. Тепер даю 2 тисячі. Хочеться якнайшвидше знайти, бо інакше на цьому не закінчиться. Одні роблять, інші руйнують.

Зловмисники почали ламати майно в місті ще до вихідних днів, каже депутат.

Після того, як я оприлюднив світлини з однією лавкою, знайомий АТОвець в коментарях виклав фото ще однієї понівеченої, – обурюється чоловік. – Вона стоїть в парку. Її нещодавно поставив місцевий підприємець Заглядов. А з четверга на п’ятницю молодь на пляжі розпалила вогнище і теж поламали лавки й «гриб». Викликали поліцію на них. Почали віднікуватись, що це не вони. Мовляв, прийшли, коли вже все було розтрощене й горів вогонь.

У виправдання молодих ватутінців Ступник не вірить. Вважає, що це саме вони скоїли вандалізм на пляжі. У понеділок депутат знову був змушений викликати поліцію в місцевий парк.

Анатолій БУЗИНА

05.04.2021 12:22
Переглядів: 2352
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.