ЦНАП у Звенигородці відремонтують за понад півтора мільйони

Звенигородська міська рада взяла участь в конкурсі, оголошеним Міністерством цифрової трансформації, з отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг. Про це повідомляють у міськраді.

Виконавчий комітет Звенигородської міської ради у стислі терміни, завдяки плідній праці направив клопотання на отримання субвенції. За результатами розгляду клопотань комісією з відбору об’єктів обрано 165 громад з близько 400, які у 2021 році отримають фінансування з державного бюджету на розвиток ЦНАП. Серед громад Черкаської області відібрано лише 8, а за напрямком ремонту лише 2, в тому числі й Звенигородську територіальну громаду.

Звенигородська міська рада стала переможцем у напрямку капітальний ремонт приміщення ЦНАП на суму 1 676 582,00 грн, з якої для міського бюджету зекономлено – 1 173 607,00 грн.

Головна ціль міської влади – належний ЦНАП має функціонувати вже цього року, мати сучасний вигляд, комфортні умови для персоналу, безбар’єрний простір, багатофункціональне середовище і відповідати стандартам енергоефективності та інклюзивності.

Анатолій БУЗИНА

08.06.2021 17:05
Переглядів: 333
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.