«Смотрящого» зі Звенигородщини посадили під варту

Звенигородські прокурори домоглися взяття під варту кримінального авторитета з Ватутіного. Звенигородською окружною прокуратурою взято участь у Черкаському апеляційному суді, за скаргою прокурора на рішення Смілянського міськрайонного суду щодо відмови у задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою відносно 45-ти річного жителя міста Ватутіне, якого було затримано та в подальшому обґрунтовано оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст. 189 КК України (вимога передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим та його близькими родичами (вимагання), вчинене за попередньою змовою групою осіб.)

Черкаський апеляційний суд, погодившись з доводами прокурора про незаконність, необґрунтованість і невмотивованість судового рішення, скасував ухвалу місцевого суду та постановив власну, якою відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави.

Нам вдалося довести суду, що дана особа може здійснювати спроби переховування від органів досудового розслідування, – коментує прокурор Звенигородської окружної прокуратури Олександр Шмельов. – Ми використали проти нього практику не застосовувати право внесення застави. Суд погодився з нашими доводами.

Нагадаємо, чоловіка затримали за підозрою у вимаганні грошей та погрозі життю людини. 25 травня Смілянський суд відпустив його під цілодобовий домашній арешт.

Сергій РАДЧЕНКО

07.06.2021 15:50
Переглядів: 4667
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.