22 комп'ютери рідній школі від її випускника - Вісті Черкащини

22 комп'ютери рідній школі від її випускника

Такого щедрого дарунку, отриманого нещодавно Звенигородською ЗОШ I – II ступенів №5, ще не отримував жоден з освітніх закладів Звенигородщини за всю історію свого існування. Ще б пак: 22 найсучасніші комп’ютери та інше високотехнічне обладнання для забезпечення навчального процесу загальною вартістю понад 600 тисяч гривень! А закупив і передав їх своїй альма-матер колишній випускник Віталій Білоножко, який мешкає нині в США. Будучи засновником міжнародної компанії «64 АУДІО», він повсякчас надавав суттєву допомогу «своїй» школі, а тепер, дізнавшись про її скруту в комп’ютерній техніці, зробив цей дарунок. Тепер кабінет інформатики школи №5 повністю забезпечений комп’ютерною технікою, навчальний заклад має швидкісний інтернет, що дає змогу учням успішно опановувати сучасними IT-технологіями.

Перебуваючи в Звенигородці, Віталій разом з дружиною Настею взяв участь в родинному святі «Хай процвітає істина свята – людина починається з добра», започаткованому цьогоріч дирекцією та батьківським комітетом школи.

Це свято, як і передбачалося, зібрало як колишніх випускників, так і місцевих меценатів-спонсорів, які постійно надають допомогу школі. Зрозуміло, що в центрі уваги був Віталій Білоножко, якому голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер вручив подяку райради за надану безкорисливу допомогу, а також книги місцевих авторів з історії міста й району. Щиросердно дякували меценатові й схвильована до глибини душі директорка школи Тетяна Пакош та її колеги-педагоги. З їхніх рук Віталій та його колега з компанії «64 АУДІО» Богдан Андрощук отримали й синьо-жовтий прапор та національні обереги

Феофан БІЛЕЦЬКИЙ

13.12.2019 21:37
Переглядів: 2061
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.