У селі на Звенигородщині відкрили сучасну амбулаторію - Вісті Черкащини

У селі на Звенигородщині відкрили сучасну амбулаторію

У селі Вербівка на Звенигородщині побудували та відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Про це йдеться на сайті ОДА. На відкритті побував і сам очільник Черкащини Олександр Скічко.

–Надзвичайно приємно, що проекти, які були заплановані, нарешті втілюються в життя, – сказав Скічко. – Програму сільських амбулаторій започаткували ще три роки тому. Але  реально будувати і вводити в експлуатацію почали з минулого року. Нарешті ми маємо результат. За допомогою програми Президента «Велике будівництво» відкриваємо амбулаторію сьогодні у вашій громаді.

Медпрацівники Вербівки отримали в подарунок від голови облдержадміністрації комплект засобів захисту. В амбулаторії обслуговують 1205 пацієнтів. Це люди із села Вербівка, навколишніх сіл Петропавлівки, Воронівки, Дімітрового, а також з Вільшани та Городища. Тут працюють лікар загальної практики-сімейний лікар, 2 медичні сестри, 1 молодша медична сестра, водій і працівник з обслуговування амбулаторії. Функціонує денний стаціонар на 3 ліжка.

–Ми можемо прокапати людину, зробити ін’єкції, зокрема, щеплення, – пояснює завідувачка Вербівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Тамара Тупота. – Тут ми маємо все необхідне для сільської медицини. Я щиро вдячна, що на нас, медиків і жителів громади, які відвідують амбулаторію, звернули увагу. Адже тепер тут приємно працювати, а пацієнтам комфортно отримувати медичні послуги.

Будували сучасну амбулаторію протягом 2019 – 2020 років за гроші субвенції з державного бюджету та коштів з місцевого. До цього амбулаторія була розташована в приміщенні, якому понад 100 років.

Анатолій БУЗИНА

 

09.04.2021 15:43
Переглядів: 3299
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.