Жителі селища на Тальнівщині відправили на передову торт із символічною назвою

Знову із невеличкого селища Здобуток, що неподалік Тального на Черкащині, поїхали передачі для військових – цього разу в Ізюмському та Бахмутському напрямках. За однією приїжджали волонтери, з іншою поїхав до Ізюму військовий-односелець. Фельдшерка Галина Рушай, одна із організаторок збору, каже, люди у селі згуртувалися: понапікали (як, власне, і вона) пиріжків з солодкою та солоною начинкою, та печива – по кілька ящиків. До речі, Галина Володимирівна готує випічку і для тероборони, робить це постійно. Жінка каже, вже 4-й мішок борошна надібрала (зокрема, 2 мішки якось привіз сільгоспвиробник Олексій Пасєка). Вона місить тісто, як кажуть, вже «на автоматі», пече смакоту і передає. Не раз вона, як і інші жителі селища, долучалися до ініціативи нашої редакції, коли редакція газети «Новий Дзвін» передавала продукти та найнеобхідніше на передову.

Тепер знову у гарячих точках захисники відчули турботу односельців. Домашня випічка від Віти Мигалко, Світлани Поліщук та інших господинь селища – це щось! Поласували хлопці і яблуками від Людмили Мороз. А який ефектний та добренний торт з надписом «Слава ЗСУ!» передала військовим Оксана Червінська: «Я дуже рада, що наші захисники посмакували моїм тортиком. Хай всі будуть живі та здорові», – каже кондитерка.

Як розповідає Галина Рушай, чимало консервації підвезла Алла Рябикіна. До спільної справи долучилися переселенці – теж ділилися, хто чим міг. Звісно, це далеко не всі, хто надав допомогу – приносили її не тільки до фельшерки додому, а й до колишньої сільради, і до сільського магазину. Робили це усі, хто розуміє, як важливо захисникам відчувати, що про них дбають, не забувають і вдячні їм за кожен прожитий день.

– Приносили не тільки продукти, а й медикаменти. Поклала теж уколи, які в мене були, – каже Галина Володимирівна. – Поділилася свіжими огірками та помідорами, і квашені передали на Ізюм. Також запакували засоби гігієни – мило, туалетний папір, піну для бриття та багато іншого. Я дякую кожному, хто допомагав зібрати передачі нашим захисникам. Вони дуже задоволені і всім дуже вдячні! Хочеться, щоб коло наших активістів у селищі тільки розширювалось, а тому долучайтесь! – наголошує вона.

Здобуток – далеко не єдиний населений пункт на Тальнівщині, звідки постійно на передову передають передачі. Павлівка Перша, Романівка, Кобринова Гребля, Мошурів, Криві Коліна – і так можна продовжувати, поки не охопимо усю Тальнівську громаду! Так тримати! Будьмо надійним тилом для наших військових!

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також:Подружжя з села на Тальнівщині створює громадський простір

Читайте нас також в Telegram!

12.08.2022 09:13
Переглядів: 519
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.