Жителі одного села на Тальнівщині відправили на передову генератора

Україна – це ми. І ми непереможні! У цьому ще раз переконалися, ставши свідком одного вчинку.

У п’ятницю від волонтерів дізналися, що нашому захисникові вкрай необхідний генератор. Молодий хлопець захищає рідну землю на Донеччині з 2020 року. Ніколи нічого не просив, завжди казав, що у них є все, навіть залишається. Та от недавно ворожий снаряд потрапив в електричну підстанцію і хлопці залишилися без світла, а отже й без зв’язку, тому й вирішив звернутися до волонтерів.

Односельці відгукнулися відразу – почали збирати гроші. Дещо, правда, у касі вже було – залишилися гроші від попереднього збору на порося, що купували на тушонки. У селі, без перебільшення, цей процес, поставили на конвеєр. Гроші грошима, а де купити бензиновий генератор – це вже інше питання. Виявилося, зараз це велика проблема. У жодному магазині Тального генератора не було, лише в інтернет-магазині, а то все час. На війні ж він, як відомо, день – за рік.

І тоді один односелець, не вагаючись, віддав власний, що використовував по необхідності у господарстві та магазині. Генератор в той же день відправили Новою Поштою у Торецьк. У посилку поклали смаколиків, кави та кілька банок тушонки. Тепер захисник шукає машину, аби все це доставити на позиції.

Від нього, його побратимів, мами та всіх соколівчан висловлюємо безмежну вдячність землякові за щире серце і справжній вчинок.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: Головне із засідання чергової сесії Тальнівської міської ради

Читайте нас також в Telegram!

24.05.2022 09:10
Переглядів: 2638
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.