За сприяння депутата від партії «ЄС» жительці Тального було виділено кошти на лікування

До депутата з партії «Європейська Солідарність» Миколи Гурбича звернулась жителька Тального Марія Бутусова, яка сама доглядає хвору доньку, що «прикута до ліжка», і допомогу на лікування від місцевої влади отримує вкрай рідко. Жінка у відчаї звернутися до депутата Миколи Гурбича з проханням посприяти у вирішенні питання щодо транспортування лежачої дочки Оксани Бутусової до Києва в Інститут травматології та ортопедії, а також (після проходження необхідного лікування) у зворотному напрямку до Тального.
– До мене звернулась жінка та розповіла що в її доньки проблеми зі здоров’ям, але коштів на лікування не вистачає. Розповіла, що донька лежача і транспортувати її вкрай важко. Я вважаю своїм обов’язком не стояти осторонь, а шукати будь-які можливості, щоб допомогти людям. Адже лікуватися потрібно всім, але мало хто турбується про таких людей», – сказав Микола Теофанович.
Із даним питанням Гурбич звернувся до виконавчого комітету Тальнівської міської ради з проханням вжити заходів та посприяти у вирішенні цієї ситуації. Згодом на бюджетній комісії міської ради депутати розглядали рішення про надання матеріальної допомоги на лікування у розмірі 8 тис. грн. для Бутусової.
На сесії міськради 27 серпня депутатський корпус підтримав дане рішення одноголосно.
Завдячуючи Миколі Гурбичу, сім’я Бутусових отримала кошти та 29 серпня вирушила на лікування до Києва.

Катерина КІХТЕНКО

02.09.2020 16:41
Переглядів: 1542
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.