З Тальнівщини для бійців на передову знову вирушила допомога

– Ось солодощі, смачненьке для наших захисників, – віддає нам усе придбане на власні кошти школярка з Тальнівщини Олександра Березюк. Разом з батьками дівчинка принесла продукти до нашої редакції, аби передати військовим.


В такі моменти розумієш, наскільки ми є сильними, який потужний наші захисники мають тил. Дякуємо Богу за таких діток, за всіх, хто не залишається байдужим у нелегкі для країни часи, тих, хто купує продукти для бійців, речі, допомагає фінансово.

Ми щиро дякуємо усім, хто робить це постійно, також жителям громади, які долучилися цього разу вперше. Сьогодні ми знову відправляємо на Схід передачу для наших хлопців.

Робимо це у співпраці з волонтерами з Єрок, нашими хорошими друзями. Як і завше, двері нашої редакції практично не зачиняються. Люди приносять продукти харчування (консервацію, крупи, цукор, солодощі, каву, чай, продукти швидкого приготування, випічку, засоби гігієни, шкарпетки, білизну та багато іншого – все не перелічити).

Так, цього разу нам передали продукти для військових отець Максим Лихолат з прихожанами, до нас з пакунками на передову завітали Тетяна Маліванчук, Тетяна Гнідко, подружжя Тицькунів з Тального, передала допомогу для бійців Валя з Гордашівки, також долучилися до збору Наталя Скороход, Богдан Гончарук, Віктор Березюк, Аліна з Тального, Майя Шепетюк, Віталій Марченко та Олег Назаренко, Андрій та Маргарита Штувбейні, Валентина та Володимир Сенко, Валентина Осичнюк, Марина Савченко, Світлана Матющенко з Левади, вже традиційно – родина Писаренків із Здобутку.

Інна Лимоненко з Майданецького привезла передачу від колективу Майданецької школи, а пенсіонерка Міля Найко з цього ж села передала хлопцям часнику.
Сформувати відправлення з продуктів харчування та гігієни у гарячу точки ми змогли також завдяки допомозі Лілії Мовчан, Мирославі Гладій та жителям Макотерчика (м. Тальне), працівникам Кривоколінського НВК, Наталії Скус та її колегам з «Віва-Капітал».

Надзвичайно потужною стала підтримка від Людмили Перцевої та жителів Онопріївки, Тетяни Майчук, Світлани Накопюк та жителів Кобринової Греблі, Антонівки, які привезли дуже багато продуктів харчування, маскувальні сітки, які так необхідні на передовій. Фінансову підтримку надали Валентина Калініченко, Ірина Поліщук із Тального передала нам кошти від жителів Мошурова.

Окрім того, багато людей, які надавали допомогу, попрохали не називати їх. Ми вдячні усім без винятку! Звісно, у посилочки ми поклали дитячі поробки від школяриків Тальнівщини. Нехай ці малюнки, браслети-обреги, лялечки-мотанки додають нашим військовим сил і терпіння, мужності, підсилюють непоборне бажання якнайшвидше здобути Перемогу та повернутися додому живими.


Передачі відправлені завдяки підтримці наших друзів – волонтерів із Єрок. Вони найпершими розпочали потужний волонтерський рух на Черкащині.

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Як підприємець з Тальнівщини допомагає фронту та наближає нас до Перемоги

Читайте нас також в Telegram!

12.05.2022 14:53
Переглядів: 560
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.