Юні тальнівчанки підкорювали Всеукраїнський фестиваль сучасного танцю Holi Dance в Умані

5 червня вихованки тальнівської студії «Енергія» презентували два танцювальних номери на Всеукраїнському фестивалі сучасного танцю «HOLI DANCE FEST 2021» в Умані. Таке масштабне дійство проходить у цьому місті уже шостий рік поспіль, окрім, звичайно, минулого року. Розважальна програма свята була дуже насиченою: яскраві та сучасні виступи дітей з усіх міст України, флешмоби, виступи зірок, битви фарбами та багато іншого.

Старша група ГО «Енергія» з танцем «Сріблястий зорепад» посіла перше місце, а дебютний виступ меншої групи з танцем «Кнопочки» опинився на другому місці. Діти, крім того, що із задоволенням брали участь у конкурсі, ще й насолодилися активним відпочинком.

– Нам завжди цікаві такі фестивалі тим, що є можливість подивитись на інші колективи та показати свої вміння. Для дітей було організовано різні розважальні локації, смаколики. Найбільш цікавим моментом для дітей було запускання фарб Holi. Розважальна програма була розписана на увесь день. Ми повернулися додому щасливі, розфарбовані, втомлені та ще й з призовими місцями, – коментує Ірина Присяжнюк, керівниця та тренерка колективу.

Ольга МОСКАЛЕНКО

08.06.2021 14:23
Переглядів: 737
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.