На Звенигородщині відкрили 3 «активні парки»

У рамках президентської програми «Здорова Україна» на Звенигородщині збудовано 3 тренувальних майданчики: у Мокрокалигірській, Ватутінській та Звенигородській громадах. У суботу, 2 жовтня, відбулось їхнє урочисте відкриття за участю заступника голови Черкаської ОДА Романа Карманніка
«Це був дуже гарний і точно мій день! – напише згодом посадовець на своїй сторінці у «Фейсбук». – Бо насправді, коли для молоді створюються умови, що до турніка ближче дійти, ніж до пивного ларька, то це правильна Державна політика. І точно Державницька ініціатива! Тому будьте активні, будьте спортивні, і будьте здорові!»


«Дякую всім, хто долучився до створення цих активних локацій. Діти – це наше майбутнє і ніхто заперечень не поставить. А от залучати їх до здорового способу життя ми зобов’язані», – коментують у соцмережах.
До слова, в Мокрокалигірській громаді 11-класник Едуард Машкаренко вразив пана Романа результатом підтягування на турніку – 34 рази.
«Ти великий молодець,– похвалив посадовець юного спортсмена. – Такий рівень фізичної підготовки заслуговує на повагу. Ставайте прикладом для дітей. У вашій громаді їх багато і всі майбутні спортсмени».

Марина КАМІНСЬКА

07.10.2021 14:08
Переглядів: 667
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.