Як святкували День закоханих у Тальнівському будівельно-економічному коледжі

-Заходьте до нас на фуршет! – припрошують студенти викладачів, які заходять до фойє коледжу. – Вибирайте сердечко із солодощами та тягніть хутчіш листочок-прогноз на найближче майбутнє! Сьогодні ж свято кохання!

 


Ті підходять, смакують печивом, читають жартівливі прогнози з посмішкою.

Тальнівський будівельно-економічний коледж в День Святого Валентина потопав у коханні, любові, у сердечках, вітаннях, ніжних поглядах та теплих обіймах. Вже доброю традицією стало облаштовувати у навчальному закладі вишукані фотозони. І цей день – не виняток: столики зі смачними тортиками, тістечками-сердечками (різноманіття їх вражало), гелеві кульки. В повітрі – запах ванілі.

Раптом лунає дзвінок. Тричі. І у фойє збирається дружна студентська велика родина. Ще мить – і свято під назвою «День відкритих сердець» починає набирати обертів. Емоції – через край, радість зростає до найвищої позначки! Флешмоби, конкурси, розваги! Серед учасників – не тільки студенти, а й викладачі, що запросто беруться відповідати на підступні наперед підготовлені питання від своїх же колег, студентів такими ж наперед підготовленими відповідями. А як беруться за руки і танцюють! І справді, що дорослі, що студенти – одне ціле. До родини завітали амури кохання (Валерія Ткачук, Марія Ряба, Анастасія Куропятник) з девізом: «Ми – як біологи, тільки краще: ми поєднуємо серця!». Бачили би ви, як намагалися поцілити в серця присутніх стрілами і об’єднати їх! Переважно зовсім несподіваним був їхній вибір! Призи чекали на авторів найкращих привітань серед валентинок, що потрапили до святкової поштової скриньки. Ведуча свята Людмила Якименко, культорганізатор коледжу, зачитувала їх, і за мить ставало відомо, хто ж написав чудові рядки. Та головними учасниками свята стали все ж молоді, енергійні, креативні, і головне – закохані пари коледжу. Таких тут аж 4. Яких тільки конкурсів-випробувань для них не придумали: для дівчат – одні, для хлопців – інші. Кожен отримав своє завдання: то назвати другу половинку назвами рослинок, то відшукати своє кохання з зав’язаними очима серед десятка тендітних ніжок, то нагодувати один одного смачним йогуртом і при цьому не бачити нічого, окрім темряви. А все задля того, аби визначити пари-переможці у 4-х номінаціях. Отже, після проходження усіх випробувань у номінації «Анджеліна Джолі та Бред Піт» сертифікат отримали Ілона Білопранич та Святослав Попсуй, у номінації «Бонні і Клайд» – Богдан Пінчук та Аліна Борис, «Потап і Настя» – Анжеліка Гончарик та Роман Кравчук, «Ромео і Джульєтта» – Роман Олексюк та Карина Вовнянко. Завершилося свято пригощанням солодощами та запусканням червоних кульок-сердець, що злітали високо у похмуре небо. Та що те небо, коли в закоханих на душі – весна!

 

 

 

 

 

Ольга ОСІЯНЕНКО

14.02.2020 17:29
Переглядів: 1779
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.