Як рудоволоса дівчина з Тального стала популярною моделлю в Італії

Навряд чи хтось посперечається із тим, що українки – одні із найкрасивіших жінок у всьому світі. З цим важко не погодитись, так як дуже багато моделей і актрис зі світовим ім’ям мають українське коріння. Українок запрошують попрацювати в європейських студіях все частіше.
28-річна Тетяна Євграфова з Тального на Черкащині з власного досвіду знає, як це – бути моделлю за кордоном. Зйомки, покази, дизайнерський одяг і вечірки – перші асоціації з моделінгом. Але Тетяна зізнається, ця робота цікава, але нічим не легша за всі інші.
Юристка за освітою нині активно розвиває кар’єру моделі в Італії. А розпочала її три роки тому: «Це випадок, шанс, який я використала», – каже дівчина. Звісно, італійські фотографи просто не могли оминути увагою чарівну українку з довгим рудим волоссям, ідеальною фігурою, стрункими ногами та щирою посмішкою, яка постійно грає на сяючому обличчі.


– Зараз я мешкаю на Півночі Італії в місті Генуя. Переїхала саме сюди, бо раніше, подорожуючи, мені сподобалась тамтешня колоритна природа, море, гори, люди і загалом це романтичне портове місто, – розповідає Тетяна. – Якось один із фотографів, побачивши мене, запропонував зробити фотосесію і я погодилась. Вже після перших публікацій в інстаграмі мені почали писати інші фотографи з різних міст. Власниця однієї студії краси, де зазвичай я робила макіяж на фотозйомку, запрошувала мене на місцеві покази, я знайомилась з різними відомими людьми і рекламувала її студію. Ось так «сарафанне радіо» і моє руде волосся дали мені можливість реалізовуватись в моделінгу.
Тетяна зізнається, що в дитинстві, як і всі дівчатка, мріяла стати моделлю, проте ніколи не вважала себе красунею.


– В мене були інші плани на життя, хотіла розвиватися в юриспруденції. Думаю, ці знання ще обов’язково знадобляться мені в житті, – продовжує співрозмовниця. – Зараз мені подобається те, чим я займаюсь. Моделінг додав мені впевненості в собі, я познайомилась з професіоналами своєї справи: візажистами, дизайнерами, власниками магазинів, перукарями, фотографами, відеомейкерами, моделями, в яких переймала досвід. Брала участь у створенні рекламних роликів, відеокліпу, мої фото надруковані у французькому журналі «Malvie» та на обкладинці відомого іспанського журналу «Vous».
Кілька тижнів тому я працювала в місті Маріна ді Каррара в рамках дуже цікавого фото і відеопроєкту. Ця зйомка була найдовша з усіх тих, що я мала до цього, – 10 годин. Але, найчастіше, моя робота – це фотосесії для поповнення портфоліо різних фотографів.


Найважливішим критерієм у модельному бізнесі є форма тіла. Аби підтримувати необхідні стандарти, Тетяна переконана: треба постійно займатись спортом.
– Спорт – це невід’ємна частина мого життя. Я не маю якогось особливого харчування чи дієт, просто регулярно займаюсь спортом, – каже дівчина.
Також вона розповіла, чим займається у вільний час: «Зазвичай я подорожую Італією, кілька разів була в Монако, в Мілані, це дуже близько від міста, де я живу. Люблю ходити з друзями в гори, влітку – відпочиваю на морі. Крім цього, продовжую навчатись, наразі я студентка Генуезького університету, вивчаю політичні науки».

Катерина КІХТЕНКО

26.11.2021 09:00
Переглядів: 3668
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.