''Як пройдете в депутати – не брешіть, не крадіть і думайте про людей''

8 липня у Павлівці Першій на Тальнівщині відбулася зустріч кандидата в депутати Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу №196 Ірини Ванникової та жителів цього і сусідніх сіл.

Свій виступ кандидат розпочала з того, що у Павлівці Першій не вперше. Приїжджала ще до виборів.Представляючи себе громаді, Ванникова зазначила:

– Я родом з Калинівки, що на Київщині, із освітянської родини: дідусь, бабуся, мама, тато, усі були вчителі. Маю три вищі освіти: Києво-Могилянська академія, театральний інститут, дипломатична академія. Працювала на телебаченні (телеканали СТБ, 1+1). Маю великий досвід державної служби, була речником Президента України Віктора Ющенка. Останні 2 роки працюю в аграрному бізнесі керівником соціальних проектів.

За її сприяння відремонтовано місцевий ФАП, допомагала школі. Ванникова підкреслює, що держава не працює над наповненням бюджету. Це породжує чимало фінансових проблем. Тому минулого тижня звернулася до НВФ «Урожай» з проханням допомогти Черкаській області, бо у бюджетній сфері – в освітян, медиків зараз заборгованість по виплаті зарплат і відпускних за червень.

– Я попросила «Урожай» авансом сплатити податки для того, щоб закрити ці борги. «Урожай» відгукнувся і зараз сплачує 10 мільйонів гривень до місцевих бюджетів, – каже Ірина Валеріївна. – Ми безумовно закриємо ці дірки. Але виходить так, що якщо ти відповідальний сам по собі, є ініціатива і совість, то ти завжди будеш «тушити пожежі». А хочеться розвивати бізнес і країну,щоб це був не бюджет проїдання, а розвитку.

Головним завданням депутата-мажоритарника вважає «заводити» гроші на округ.

– Є таке поняття, як державна субвенція. Це кошти, які виділяються державою на конкурентній основі для вирішення проблем громади. Робота депутата, спільно з місцевою владою і громадою, визначитися з пріоритетами (водогін, розбиті дороги) і тоді під ці проблеми добиватися виділення коштів. Це системна робота, яку потрібно робити разом із написанням якісних законів і контролем їх виконання, – переконана Ірина Ванникова.

Ірина Валеріївна обіцяє бути у Верховній Раді ефективним лобістом вирішення проблем свого виборчого округу.

– На даний момент у вас балотується 10 кандидатів. Двоє вже вибуло. Кандидат від Радикальної партії знявся на мою користь і волонтер Олег Собченко. Я вас переконую, прийдіть на вибори 21 липня і проголосуйте. При цьому дивіться на дії і на біографію людини. У разі мого обрання ініціюватиму зміни в Закон про статус народного депутата, пропишу механізм відкликання народного депутата.

Ванникова переконана – депутат має обиратися не більше двох термінів. Ще одним завданням вбачає захист фермерів і жителів села.

Під час зустрічі селяни вносили слушні пропозиції, які стосувалися відміни «прив’язки» прожиткового мінімуму до пенсії. Цікавилися, як Ванникова має боротися з корупцією, як ставиться до продажу землі.

Під час зустрічі, на підтримку Ірини Ванникової виступив відомий в районі меценат Володимир Мовчан.

– Голосуватиму за нову людину. Бо у нас, як тільки вилізуть на крісло, відразу наче зуби на п’ятій точці виростають. Тримаються за нього і нічого не роблять для людей. Треба міняти депутатів, сільських голів, голів райдержадміністрацій (люди вигукують: «Правильно, щоб не зажиралися!»), – наголосив Володимир Мовчан. – Я просив би вас підтримати Ірину Ванникову.

Володимир Петрович Мовчан вніс пропозицію: внести зміни до закону, щоб виборці мали право відкликати депутата, якщо він не справляється. А також відповів на болючі для багатьох питання:

– Стосовно того, продавати чи не продавати землю – тут однозначної відповіді нема. Я б, наприклад, землю не продавав. Хай вона буде внукам-правнукам. Але в житті бувають різні ситуації.І ще – не потрібно надіятися, що орендар зробить дорогу. Держава має це зробити. Щоб ніхто ні до кого не попадав у залежність. Орендаря потрібно обкласти податками, щоб держава процвітала і не потрібно ходити з протягнутою рукою.

На завершення сільська голова Павлівки Першої Наталія Слободяник подякувала Ірині Ванниковій за допомогу селу, а павлівчани побажали: «Як пройдете в депутати – не брешіть, не крадіть і думайте про людей».

– Я вас не підведу, – пообіцяла Ванникова.

Олег ШАТАЙЛО

09.07.2019 10:01
Переглядів: 1955
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.