Як отримати допомогу від ООН у Тальнівській громаді

У громадській приймальні відділу Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради з 02 серпня 2022 року збір даних для для включення до програми грошової допомоги від УВКБ ООН проводять працівники партнерської організації – Благодійний фонд «Право на Захист».
Надання даних послуг від Агентства ООН у справах біженців – це підтримка та допомога вимушеним переселенцям задовольнити свої нагальні потреби, зокрема, на тимчасове житло, харчування та предмети особистої гігієни, аби вони могли оселитися та відновити життя в новому місці.
Право на отримання допомоги мають внутрішньо переміщені особи, які переселилися після 24 лютого та не отримували жодної допомоги від інших міжнародних організацій.
Сума виплати складає 2200 грн. на 1 особу, вона може бути нарахована як за три місяці одноразово (6600 грн.), так і трьома рівними частинами.
Аби отримати таку допомогу, із собою необхідно мати:
дорослим:
– паспорт (або інший документ, що посвідчує особу);
– ідентифікаційний номер;
– довідка внутрішньо переміщеної особи – за наявності;
– довідка МСЕК або пенсійне посвідчення, що засвідчує інвалідність;
– документ, що посвідчує статус одинокої мами (тата), багатодітної родини тощо – за наявності;
– номер банківської картки.
дітям:
– свідоцтво про народження;
– ідентифікаційний номер;
– довідка внутрішньо переміщеної особи – за наявності.
Для на отримання допомоги на сім’ю достатньо номера банківської картки одного з членів сім’ї.
Внутрішньо переміщеним особам, які вже надали свої дані для включення у програму грошової допомоги від УВКБ ООН, упродовж 4-х тижнів має надійти SMS- або вайберповідомлення про зарахування коштів. Від отримання повідомлення до, власне, самого зарахування ще може пройти до 7 робочих днів.
Зверніть увагу: громадська приймальня із-за великої кількості відвідувачів прийом продовжить ще на один день – завтра, 5 серпня, прийом здійснюватиметься з 10.00 до 15.00 год.
Звертайтесь!
До відома. Сьогодні в обідню пору у громадській приймальні відділу Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради були опрацьовані та зареєстровані матеріали щодо 241 особи з числа внутрішньо переміщених осіб для отримання відповідної допомоги.
На фото: робота громадської приймальні та відділу Центр надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради загалом.

Читайте нас також в Telegram!

04.08.2022 17:21
Переглядів: 983
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.