Випускницю з Тального нагороджували срібною медаллю у Черкасах

16-річна тальнівчанка Злата Волянська 11 років сумлінно навчалася у Тальнівській санаторній школі на Черкащині. За свою старанність та наполегливість вона й отримала винагороду – срібну медаль. Зі слів випускниці, цьогорічне нагородження за успіхи у навчанні для неї було неочікуваним та приємним, адже медалі всім учням вперше вручали у Черкаській адміністрації, а вітав та бажав подальших досягнень очільник ОВА Ігор Табурець.

Після школи Злата хоче продовжити навчання за медичною спеціальністю, а потім мріє освоїти професію косметолога. Для цього вона старанно опановує всі необхідні знання, щоб успішно вступити до обраного навчального закладу.

Пригадує, як раніше у школі відвідувала вокальні гуртки. Їй ще змалку до вподоби було музичне мистецтво. Дівчина брала участь у різних конкурсах та фестивалях, та ще й посідала перші місця. Пам’ятає, як восьмикласницею співала на конкурсі «Зоряні мости» у Черкасах та отримала за участь гран-прі. Проте натепер, каже Злата, співає тільки для себе.

Усім одноліткам випускниця бажає, щоб навчалися у своє задоволення, для себе, а не для батьків. Тільки тоді, на думку дівчини, вдасться бути справді щасливим та здійснити свою мрію.

– Найбільше зараз хочеться бачити свою країну без війни, щоб вона якнайшвидше почала відбудовуватись та розвиватись, і щоб всі українці були щасливими. Розумію, що моє покоління, мої однолітки – майбутня нашої країни, тому все у наших руках і якщо ми докладатимемо до розвитку нашої країни максимум зусиль, то тоді все буде класно, – вважає Злата.

Марта ДОВЖУК

Читайте також: На Тальнівщині оборонцям придбали рації і шукають потрібне авто

Читайте нас також в Telegram!

12.07.2022 16:02
Переглядів: 1733
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.