Волонтери з Тальнівшини за пів години зібрали багато продуктів для фронту

Надійний тил для кожного солдата не менш важливий, ніж вірний товариш-побратим, що в будь-яку хвилину підставить плече, не дасть впасти та поділиться останнім ковтком води.

Цього разу, вже не вперше, жителі Тальнівщини показали: вони і є той справжній надійний тил. Коли ми дізналися, що волонтер з Майданецького Євгеній Філько відправляється до хлопців на передову і йому не вистачає продовольства – треба довантажити бус, ми запитали лише у двох селах, чи мають чим підсобити. У Кривих Колінах та Соколівочці. І вже через пів години ящики з тушонкою, кашею, паштетом, домашніми закрутками, свіжим медом було доставлено на пункт збору. Це родина Мовчанів та колектив Кривоколінського НВК відразу відгукнилися на клич волонтерів. Володимир Петрович до всього передав їм 10 тисяч гривень. А наступного дня Сергій Мороз доставив продукти від жителів Соколівочки – коробки та пакети з банками сала, тушонки, каші, огірків, варення, солодощами, печивом. І обов’язково – з дитячими роботами, малюнками, плакатами та поробками, що, без сумніву, оберігатимуть їх від усього лихого. Не раз доводилося чути, що запаси селян уже вичерпалися, що підвали й комори від лютого помітно спустіли. І це справді так. Та, як у людського організму включаються внутрішні резервні сили, так в українців відкривається друге дихання і з’являється бажання готувати все більше закруток, тушонок, віддати останнє, аби тільки пришвидшити Перемогу!

Чесно кажучи, Євгеній Філько, що в четвер вночі відправився за маршрутом Тальне – Ізюм, був приємно здивований, що в такий короткий термін нам вдалося зібрати скільки продуктів. Від усіх захисників подякував вам, неймовірні помічники, за це незамінне відчуття єдиної родини.

Фотозвіт поїздки Євгенія можна буде побачити на його сторінці у Фейсбук.

Цього ж дня була зібрана передача тальнівцю Володимиру Якименку.

Разом переможемо!

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: Село Катеринопільщини перерахувало на «Фонд Сергія Притули» 21 тисячу

Читайте нас також в Telegram!

03.07.2022 12:53
Переглядів: 838
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.