Село Катеринопільщини перерахувало на «Фонд Сергія Притули» 21 тисячу

Усі ми прагнемо чимось допомогти нашим військовим. Не стоять осторонь і українські села. Крім того, що передають передачі на фронт з провізією та речами першої необхідності, використовують кожну можливість підтримати ЗСУ. Так недавно в селі Гончарисі на Катеринопільщині за ініціативи Анастасії Коби провели благодійний ярмарок, на якому виручили 21 тисячу гривень. Зібрані кошти, за погодженням жителів, перерахували на «Фонд Сергія Притули», що опікується підтримкою українського війська.

Ідею з ярмарком мешканці Гончариського старостинського округу сприйняли з ентузіазмом, торгували домашньою випічкою (пиріжки, торти, печиво, кекси, рулети), варениками, запеченими качками, медом, піцою, бутербродами, кашею. Діти продавали квас, мохіто, фреш. Майстри та майстрині представили свої ковані вироби, картини, вироби з бісеру та плетиво патріотичної тематики. Під завершення ярмарку все було розкуплено. Найбільше торгівлі сприяло, що гроші, в кінцевому підсумку, підуть на потреби війська.

Поза тим, староста Тетяна Трохименко прозвітувала, на що були потрачені кошти, зібрані між мешканцями раніше: спальні мішки – 8812 грн, цигарки – 1050 грн, борошно для випічки – 500 грн, продукти для військових – 3000 грн, інструменти для ремонту військової техніки – 10000 грн.

«Хочеться подякувати всім людям, які долучаються та підтримують наших захисників, разом і таким чином ми наближаємо кожен день до перемоги. Слава Україні! Героям Слава!» – наголошує очільниця.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: У Тальнівській громаді заборонили поливати городи тим, хто не має лічильника

Читайте нас також в Telegram!

03.07.2022 09:29
Переглядів: 2275
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.