Військові з Тальнівської громади просять земляків допомогти терміново придбати автомобіль та тепловізор

На сьогодні на передовій у Донецькій області в одній із бойових бригад, у стрілецькому батальйоні, боронять наш спокій 8-ро хлопців з Тального на Черкащині, один із Мошурова і ще мужні армійці із Звенигородщини та Лисянщини. Проте для того, щоб робити це ефективніше та вправніше їм необхідний транспорт для мобільності і тепловізор для нічної безпеки.

Тальнівчанка Людмила Проценко, дружина одного із цих військових, попросить долучитися до збору необхідних коштів всіх небайдужих, всіх, хто вельми вдячний нашим оборонцям за захист, за спокійний сон. Каже, що для придбання автомобіля та засобу нічного бачення потрібно приблизно від 5000 до 6000 доларів. Збір вже розпочато. Для підтримки захисників кошти можна перераховувати на рахунок військового-земляка з тієї ж бригади 4149 6090 1477 2059 – Роман Ремінець.

– Транспорт хлопцям дуже потрібний для перевезень і пересування, а от тепловізор, як каже мій чоловік, необхідний якнайшвидше, бо саме з ним вони зможуть бачити підступного ворога вночі. Вихідними ми плануємо відправити волонтерами продукти для наших хлопців, – розповідає пані Людмила.

Військові нас захищають на передовій, жертвують власним життям, а ми натомість тримаємо їхній надійний тил, тому долучаймося і допомагаймо! Можливо десь не доїмо, чи не доп’ємо та зекономленими коштами разом допоможемо врятувати їхнє життя і наблизити нашу Перемогу!

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також: Військовим медикам з Тальнівщини терміново необхідний автомобіль

Читайте нас також в Telegram!

21.06.2022 15:08
Переглядів: 2307
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.