У вбивстві валютника Олега Стукана підозрюють бізнесмена з Тального (Відео)

Ймовірного вбивцю тальнівськово валютника Олега Стукана затримано увечері 19 червня. Ним виявився тальнівський бізнесмен. Про це стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердив син загиблого Роман.

Він був винен батьку гроші, – стверджує Роман Стукан. – Але того дня він поїхав до цього бізнесмена продати долари. Домовилися з ним заздалегідь. Забрав із сейфа навіть «заначку». Приблизно 50 тисяч доларів. Цей чоловік тримає автомийку. Ймовірно, там батька і вбили. З огляду на рани, били ззаду. Його «Жигулі» залишили на вулиці не спроста. Цей бізнесмен знає, де стоять камери спостереження. Якби поїхав у бік Майданця, то його б за фільмували.

В день, коли Олег Стукан зник, Роман зі своєю матір’ю пішли до підозрюваного додому. Той довго не відчиняв.

Ми з мамою їздили до нього в перший день, – продовжує Роман. – Я довго стукав і свистів. Хоча видно було, що вдома хтось є. Коли вийшов до нас, то спочатку сказав, що не бачив його. А потім згадав, що таки заїжджав до нього. У понеділок я особисто чув, що батько говорив про цю зустріч. Мовляв, планує їхати до цього чоловіка, але мав погані передчуття, бо там мали бути ще якісь незрозумілі люди.

Як виявилося, правоохоронці підозрювали і самого Романа та його матір.

Коли батька знайшли, мене викликали в райвідділ, – пояснює чоловік. – Почали тиснути, аби я зізнався, навіщо убив свого батька. Мене це дуже обурило. Вони вважали, що це я з мамою все спланував. Підозрювали, бо знав, де лежать ключі від сейфа і на машині мої відбитки. Але ж коли машину знайшли, то я підходив до неї і торкався.

В кишенях убитого знайшли півтори тисячі доларів.

Знайшли щось близько тисячі гривень та півтори тисячі доларів, – говорить син загиблого. – Мабуть, зробили так, щоб ніхто не зрозумів, з чим пов’язане це убивство.

Правоохоронці поки не підтвердили офіційно інформацію про зникнення 50 тисяч доларів. Станом на 21.00 поліція ще проводила слідчі дії.

Сьогодні ймовірного підозрюваного затримано, – коментує речниця обласної поліції Зоя Вовк. – Зараз тривають слідчі дії. Відкрито провадження за статтею про умисне вбивство.

На підприємстві та в будинку підозрюваного тривають обшуки. Сьогодні йому планують вручити підозру.

Сергій РАДЧЕНКО

19.06.2021 23:07
Переглядів: 19544
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.