У Тальному знайшли кошти для фінансування важливого проєкту

На останній сесії Тальнівської міської ради на Черкащині, що відбулася 27 січня, внесли зміни до бюджетів за минулий та поточний рік. Щодо бюджету 2021 року, як пояснила начальник управління фінансів, економічного розвитку та інвестицій Наталія Шпичак, у зв’язку зі зміною механізму фінансування заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, кошти у сумі 115 тис. 66 грн. спрямували до бюджету області.
Щодо змін, внесених до бюджету-2022, зменшили видатки резервного фонду (978 тис. грн.), на утримання автомобільних доріг (2 млн. 800 тис. грн.) та на програму «Турбота» (700 тис. грн.). Ці кошти, зокрема, спрямують на складання пакету документів на отримання дозволу на спеціальне водокористування та його отримання КП «Водоканал» (209 тис. 680 грн.); 225 тис. грн. витратять на виготовлення проєктної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Саксаганського, Симоненка, Урожайна та оплати додаткових робіт: топографічного знімання та експертизи проєктів. Окрім цього, 82 тис. гривень спрямують на виготовлення експертизи та на технічне обстеження будівлі, консультаційні послуги в рамках проєкту «Капітальний ремонт Тальнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 – гімназія»». На оплату стоянки та охорону шкільних автобусів, на перевезення учнів автобусом ПрАТ «АТП-17137» витратять 62 тис. гривень. Варто зазначити, що найвагомішим моментом під час розгляду питання було виділення коштів для співфінансування проєкту з капітального ремонту школи №1 у сумі 3 млн. 900 тис. гривень:
– Ми подали на ДФРР проєкт на утеплення і ремонтні роботи по школі №1, – пояснила Наталія Вікторівна. – Однією з вимог було негайне виділення коштів для співфінансування з обласним бюджетом. Зараз нам необхідно передбачити співфінансування. Якщо ми це зробимо, нам буде ще один плюс, який дасть більше впевненості в тому, що ми виграємо проєкт і нам попадуть ті 39 мільйонів на виконання робіт по цій школі, – сказала вона.
Також Наталія Шпичак доповідала про перерозподіл коштів в межах головних розпорядників. Зокрема, йшлося про 36 тис. 817 грн. (оплата природного газу, відділ освіти), про 369 тис. 450 грн. для придбання посипкового матеріалу, про 770 грн. на відрядження та 500 грн. на методичне забезпечення (відділ культури) та ін..

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Які зміни до бюджету внесли на сесії Тальнівської міськради

03.02.2022 11:36
Переглядів: 922
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.