У Тальному відновили роботу центри розвитку для дітей

фото тематичне

Після довготривалої перерви центри розвитку для дітей у Тальному на Черкащині відновили свою роботу. Керівники двох закладів пропонують діткам відвідувати міні-садочки щодня з 9:00 до 13:00. Також запрошують на індивідуальні та групові заняття з підготовки до школи, англійської.

Юлія Рихва, директорка центру розвитку для дітей у суботу 19 березня о 15:00 проводитиме безкоштовно «Веселу зустріч для дітей». Щоб потрапити на захід, потрібно зареєструватись за номером телефону: 0989903852. У 2-х годинній програмі обіцяють: майстер-клас, солодощі, досліди, аніматор, веселощі, історії. Організатори зазначають, що будуть раді діткам, які приїхали в Тальне з інших міст.

–На зустріч зареєструвались вже близько 20 діток. Не тільки місцевих, а й ті, що переїхали у громаду за вимушених обставин. Обіцяємо, що програма буде цікавою. Батькам проведемо інструктаж, куди ховатися у разі повітряної тривоги, –зазначає пані Юлія.

Також з 14 березня у місті відновив свою роботу дитячий розважально-розвиваючий центр під керівництвом Владислави Лисиці, який працюватиме з 11:00 до 17:00 щодня. На базі центру діє міні-садочок, (вікові групи 2-4років, 5-6років). Програма занять базується на навчальних елементах сучасних методик раннього розвитку. Стосовно напрямку «Підготовка до школи»: навчання грамоти (вивчення букв, читання, письмо), математика (числа і цифри, додавання та віднімання, розв’язування задач), знання про навколишнє середовище.

–Тут на діток чекають гірки, лабіринти, басейн з різнокольоровими кульками, яскрава пальма-карусель, тунель, конструктори, батутна арена. У закладі працює кафе, де можна випита кави, чаю та безалкогольні напої. Є солодощі, хот-доги, бургери, нагетси, картопля фрі. У нашому центрі також діє міні-садочок та заняття з підготовки до школи. Телефон для довідок: 0964117090, – коментує директорка розважально-розвиваючого центру.

Також, пояснює, що у разі повітряної тривоги евакуйовуватиме діток-відвідувачів у підвальне приміщення закладу у якому облаштували укриття.

Лише завдяки цим чудовим жінкам-організаторкам, дітки, які проживають у Тальнівській громаді мають змогу відійти від емоційного перенапруження та поринути у навчання та розвиток, який зараз дуже потрібен малечі.

Анна ДРАГУН

Читайте нас також в Telegram!

Читайте також: Чому у Тальному визначили черговим інший дитсадок

16.03.2022 16:08
Переглядів: 690
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.