У Тальному потруїли собак на очах у дітей

Тальнівчанка Світлана Лєкарєва мешкає у місті уже не перший рік. У дворі за адресою Перемоги 3 завжди жило кілька собак. Та подібні жахливі випадки ще не відбувалися на очах у жінки. За останні 2 тижні жертвами отруювача стали два песики.

Світлана розповідає, що усі тварини у їхньому дворі стерилізовані та щеплені. Мешканці навіть обробляють їх від різних шкідників, адже з чотирилапими полюбляють бавитися діти. Тварини дуже ласкаві та грайливі.

–Моя дитинка завжди грається із цими собачками і я жодного разу не бачила в них якоїсь агресії, – зазначила жінка.

Перший жахливий випадок, пригадує тальнівчканка, стався 14 липня цього року. За словами жінки, ще вранці, коли вона відводила дитину в садок, із собакою все було добре, а вже в обід її не стало.

–Діти, які гралися на майданчику, бачили як під’їхав невідомий чоловік на велосипеді, погодував із рук тваринку і швидко поїхав. Через деякий час собаку почало хитати, у неї почалися страшні судоми. Все це бачили діти! – із жахом згадує Світлана.

Другий випадок був іще цинічнішим. Жінка розповідає, що 1 серпня собаку отруїли поблизу дитячого садка.

–Діти двох-трьох рочків в той час були якраз на прогулянці. Вони стояли і дивилися, як та собачка вмирала. Ви знаєте, у мене в самої ще досі шок після побаченого. Я не можу прийти до тями. А як це все пережити малим діткам?

Сусіди Світлани відвезли тварину, яка билась у конвульсіях, до ветлікарні, однак врятувати її, на жаль, не вдалося.

У дворі ще залишилося дві собаки. Жінка переймається не лише за їхню долю, а й за безпеку дітей.

–А якщо, не дай Боже, дитина підбере ту отруту? Та й взагалі незрозуміло, як налаштована та людина, яка цим займається? Сьогодні їй заважають тварини, а як раптом завтра почнуть дратувати діти? – бідкається тальнівчанка.

Після другого випадку мешканцям будинку вдалося подати заяву до поліції. Тепер вони сподіваються на допомогу правоохоронних органів.

–Можна не любити тварин, але вбивати та знущатися ніхто не має права, – підсумовує Світлана.

Тая АГАВЕРДІЄВА

Читайте також: У Тальному працюють волонтери благодійного проекту «Чотири лапи Україна»

Читайте нас також в Telegram!

02.08.2022 16:26
Переглядів: 1130
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.