У Тальнівській громаді відкрили стадіон, збудований у рамках «Великого будівництва»

1 листопада у Тальнівській громаді, що на Черкащині, відбулася знакова подія: біля Тальнівського НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 – гімназії» урочисто відкрили новозбудований стадіон.

На відкриття прибули голова ЧОДА Олександр Скічко, депутат Черкаської облради Ігор Новицький, голова Звенигородської РДА Юрій Піковський та голова Тальнівської громади Василь Сідько. Вздовж бігової доріжки вишикувалися юні спортсмени (переможці багатьох турнірів та різноманітних змагань як на рівні області, так і України, Європи та світу серед боксерів, борців, футболістів, волейболістів та ін.) зі своїми тренерами, вихованці всіх шкіл. Прийшли на стадіон, що відповідає європейським стандартам, працівники міськради, керівництво відділів освіти, молоді та спорту, культури, дирекція Тальнівського НВК, ветерани спорту та педагогічної праці, культури, жителі громади.

Право підняти Державний Прапор надали чемпіонці світу, Європи, області з бодібілдингу, колишній учениці Тальнівського НВК, нині студентці ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Марині Гончаренко та чемпіону України з боксу, багаторазовому чемпіону області з вільної боротьби, учневі 9 класу гімназії Артему Каленчуку. До речі, Марина Гончаренко виступила цього дня зі своєю останньою підготовленою до змагань програмою. Флешмоб та сольні номери показали вихованці ГО «Енергія» (кер. Ірина Присяжнюк). А народне аматорське тріо «Дожниця» (кер. Лідія Тицькун) подарувало гарну пісню.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко висловив надію, що в подальші роки вдасться робити наступні кроки в реалізації подібних проєктів.

– Цей стадіон є прикладом того, що може бути, якщо люди об’єднуються і працюють на результат. Якщо люди не роз’єднуються, не кричать, не критикують, не розказують, як треба, особливо ті, хто вже показав, як треба, а просто об’єднуються і роблять. Тому дякую всім, хто брав участь, – сказав Скічко.

 

Зрештою символічну стрічку було перерізано. Делегація рушила по біговій доріжці стадіону. На футбольному полі кожен з гостей забив у ворота символічний гол, а на одному з м’ячів поставили підписи. В рамках Програми «Зелена країна» висадили туї. Свято відкриття стадіону завершилося різноманітними змаганнями, зокрема з шашок, легкої атлетики, футболу, волейболу та ін..

Ольга ОСІЯНЕНКО

03.11.2021 14:52
Переглядів: 1656
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.