У Кривих Колінах, що на Тальнівщині, демонстрували новинки сучасної техніки для обробітку землі (Відео) - Вісті Черкащини

У Кривих Колінах, що на Тальнівщині, демонстрували новинки сучасної техніки для обробітку землі (Відео)

16 вересня у Кривих Колінах, що на Тальнівщині, провели День поля. Захід такого формату – з виставкою та демонстрацією останніх розробок сільськогосподарської техніки для обробітку землі – відбувся вперше. І це результат 10-річної тісної, продуктивної співпраці керівництва ТОВ «Урочище Журавське» з компанією-дистриб’ютором сільськогосподарської техніки різних брендів ТОВ «Ерідон Тех».

Просто посеред поля, неподалік від повністю автоматизованого 6-поверхового борошномельного гіганта «Мовер Міл», де виготовляється борошно під торговою маркою «Перший млин», вишикувана в ряд новітня сільськогосподарська техніка з комплектацією від провідних світових виробників. Зокрема трактори від німецького виробника CLAAS Axion 930, CLAAS Axion 940, Axion 850, агрегат для вертикальної обробки грунту GREAT PLAINS Turbo Max 2400TM, соняшникова жатка MAIZCO GXIII 12-70; дискова борона FARMET SOFTER 8 PS; самохідний обприскувач TECNOMA LASER 4200 HVC; телескопічний навантажувач DIECI Agri Star; сівалка KINZE 3000, кукурудзяна жатка Corn Champion. Поруч представлені останні розробки навігаційних систем, які можна застосовувати у сільськогосподарському виробництві, зокрема, й під час обробітку землі та збирання врожаїв.

Чи не першими на поле приїхали викладачі та студенти Тальянківського агротехнічного коледжу УНУС. Для них, як зізналися, це стало унікальною можливістю побачити те, що вони вивчають, про що читають в книгах та Інтернеті, як кажуть, «наживо»:

«Це дуже круто. В даний момент студентам цікаво – і агрономам, і механікам. Думаю, й інші студенти з задоволенням дивилися б. Ми вдячні, що проводять такі зустрічі, що ми можемо це побачити», – ділиться з захватом студент Артем.

Ще до початку офіційної частини заходу фермери та сільгосптоваровиробники, які приїхали не тільки з Тальнівщини, а й з інших регіонів Черкащини, щоб побачити новинки техніки в роботі, пильно розглядали її, спілкувалися, обговорювали нюанси її роботи, ефективність її використання:

«Ну нічого собі! Ви тільки гляньте на нього, – показує на трактор з агрегатом Микола Петренко з Корсунь-Шевченківського. Каже, що вирощує зернові та технічні культури. – Нове з заводу-виробника. Кругом буваю. У вас гарно, красиво, прикольно!»

За кілька хвилин оголошують про відкриття заходу. Слово бере директор з економіки ТОВ «Урочище Журавське» Ігор Новицький:

«Раді вітати у Кривих Колінах. Хочу подякувати кожному з вас за те, що прийшли, відгукнулися на наше з компанією «Ерідон Тех» запрошення. Ми сьогодні проводимо разом День поля. З цією компанією ми співпрацюємо 10 років. Починаючи з 1-го комбайна і далі, ми купляємо і трактори, і ґрунтообробну техніку, сівалки, GPS навігацію. Хочемо поділитися певними новинками, нашими досягненнями. Я бажаю кожному з вас наснаги, доброго настрою, гарного дня», – привітав учасників заходу Ігор Валерійович та запропонував їм посмакувати запашною випічкою з борошна, змеленого на млині «Мовер Міл», випити чаю чи кави.

«Наша компанія є дистриб’ютором із продажу іноземної сільськогосподарської техніки різних брендів, напрямку, призначення. Ігор Валерійович досить прогресивно слідкує, тримає руку на пульсі стосовно розвитку технологій, появи нових моделей машин, тому ми залюбки в цьому господарстві працюємо, впроваджуючи, демонструючи нову техніку, яка допомагає вирощувати високий врожай, отримувати прибутки, забезпечувати робочі місця. Такі заходи ми проводимо кожного року в різних регіонах, але в цьому році на Черкащині – вперше», – зазначив директор ТОВ «Ерідон Тех» Іван Міхаліна, вручив Ігорю Новицькому сувенір, побажав міцного здоров’я та гарних врожаїв на полях.

Далі рухалися за програмою. Менеджери компанії детально розповідали про кожну машину та агрегат, про їх переваги та ефективність, ділилися тонкощами її експлуатації та обслуговування.

«Новітні технології в ТОВ «Урочище Журавське» хочуть не тільки використовувати самостійно, а й передати свій досвід іншим фермерським господарствам, які знаходяться на Тальнівщині», – ділиться Євгеній Безталанний, провідний економіст ТОВ «Мовер Міл». – Мені приємно, що проводять цей захід, що запросили сюди не тільки фермерів, а й студентів – нове покоління, яке може на власні очі побачити цю техніку, подивитися, з чого вона складається. На мою думку, це класний захід, який повинен проводитися постійно».

З величезною радістю в кабіні комбайна «кермували» діти. Бо ж на захід, подекуди, приїхали гості цілими родинами. В одному з тракторів-велетнів з агрегатом вертикального обробітку землі пощастило проїхатися нам. І найперше, що вразило, це маса електроніки, якою в буквальному сенсі «начинена» кабіна трактора, а ще комфорт та амортизація зручних сидінь. І тоді, коли за склом пил стояв стовпом, у кабіну не потрапляла жодна пилинка.

«Доводилося раніше їздити й на старій техніці, – каже Володимир, керуючи трактором від німецького виробника. – Різниця велика: комфортніше, зручніше, приємніше працювати – зовсім все по-іншому!»

По завершенні демонстрації техніки на всіх учасників Дня поля у Кривих Колінах чекав смачний фуршет, за яким учасники обговорювали новинки техніки, ділилися досвідом та новинами зі світу аграріїв.

Ольга ОСІЯНЕНКО

18.09.2020 19:38
Переглядів: 1267
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.