У комунальному підприємстві Тального зрізане гілля перебивають щепорізом

Працівники місцевого комунального підприємства «Тальне-Сервіс» у Тальному на Черкащині повсякчас активно працюють. Крім того, керівництво підприємства намагається розширювати його можливості і водночас полегшувати тяжку фізичну працю робітників, забезпечуючи їх необхідною технікою.
Натепер, як повідомляє інженер з охорони праці «Тальне-Сервіс» Петро Каплюченко, комунальники займаються підготовкою до зими. По вулицях населених пунктів громади обрізають гілля, яке виступає на дорогу, щоб потім взимку воно не заважало руху транспорту.
Сезон косовиці, зі слів Петра Григоровича, ще не закінчився, бо після затяжних дощів все йде у ріст, тому косити є що. Нині стараються навести лад на територіях парків, скверів, дитячих майданчиків у всіх населених пунктах громади. Ліквідують стихійні сміттєзвалища. Один із таких, каже Каплюченко, прибрали у Тальному по вулиці Замковій біля річки Тальянки. Гілля, яке там було, перебили щепорізом, а все інше повивозили. Тепер, як переконує Петро Григорович, там чисто і гарно.
Зрізане раніше гілля працівниками РЕМу, яке лежало марно, комунальники теж перебивають щепорізом, а щепу за потреби доставляють людям. Так, зі слів Петра Григоровича, працювали приблизно по шести селах громади.


З проханням про потребу подрібненої деревина для опалення будинку, люди зверталися до адміністратора села. Потім по приїзду комунальників із щепорізом та трактором з причепом, самі ж йшли на поміч. Наприклад, у Леваді сім’я переселенців таким чином разом із комунальниками власноруч заготовлювала собі щепу на зиму.
На черзі у комунальників загрібання листя, яке вже поступово починає опадати з дерев. Для полегшення цієї клопіткої праці у комунальному підприємстві придбали вакуумний пилосос, з допомогою якого збиратимуть листя на причіп. Як наголошують у «Тальне-Сервіс», це набагато полегшить роботу комунальників. Адже раніше вони трамбували опале листя власноруч у мішки.
– Відремонтували покрівлі на кількох багатоквартирних будинках міста, на приміщенні МЦКД, на дитячому садочку «Казка». Зробили котельний майданчик біля 9-типоверхівки. Полатали деякі дороги по вулицях міста.
Згодом проводитиметься ямковий ремонт доріг по вулицях Соборній, Захисників України (Гагаріна), Замковій, Самойлова, Європейській (Скворцова), Івана Богуна. Також на вулиці Святотроїцькій плануємо переробити стік води, адже там постійно після дощів підтоплює частину дороги. По селах теж ремонтуватимемо дороги, одну вулицю у Кобриновому та дві у Легедзиному, – розповідає про частину зроблених та запланованих справ Петро Григорович.

Ольга МОСКАЛЕНКО

Читайте також: Компот, солодощі та авторські вироби продавали діти в одному із сіл на Тальнівщини задля підтримки захисників

Читайте нас також в Telegram!

21.09.2022 14:34
Переглядів: 432
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.