Театральна студія з Тальнівщини виборола Гран-прі у столиці

Людмила Якименко, керівниця театральної студії «L-Pozitive», що вже не перший рік діє на базі Кривоколінського НВК на Черкащині і за цей час здобула низку високих нагород, 29 червня повідомила про абсолютну перемогу у Міжнародному онлайн-конкурсі «Країна Кобзаря», який відбувся у Києві (з 25 по 28 червня). У ньому загалом взяли участь понад 350 учасників, не тільки з України. Всього було 8 номінацій.

– Наш колектив подав заявку у номінації «Театральний жанр», – сказала Людмила Анатоліївна. – Буквально за 2 дні до війни ми зробили театралізовану постановку «Зима, що нас змінила». Я, звичайно, була як режисер, а мої діти відтворили все те, що ми задумали. Через 2 дні на нас напала росія, вони посміли бомбити столицю нашої держави. Але я хочу сказати, що у цій постановці фінал дуже гарний – Україна встала з колін і ми перемогли. 28 червня оголосили результати. Наш колектив здобув Гран-прі! Це найвища нагорода. Я дякую усім учасникам за їхню працю! Пам’ятайте своє коріння, пам’ятайте, що ви – українці, – привітала вона учасників студії з перемогою.

Людмила Якименко наголосила, що незмінним спонсором студії є місцевий підприємець Володимир Мовчан: «Я дуже вдячна Володимиру Петровичу, що він завжди іде нам назустріч, підтримує усі наші починання та ідеї, якими б, здавалося, нереальними вони б не були», – сказала вона.

Ми також переглянули відео, яке студія подавала на конкурс. Здавалося б, це всього лиш трохи більше 6-ти хвилин запису, але якої сили цей відеоролик! Він дає нам сили йти далі, до Перемоги. А інакше ніяк!

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Чому директор Тальнівського коледжу назвав цьогорічний випускний унікальним

Читайте нас також в Telegram!

02.07.2022 08:00
Переглядів: 1023
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.