Чому директор Тальнівського коледжу назвав цьогорічний випускний унікальним

До останнього у Тальнівському будівельно-економічному коледжі на Черкащині не знали, чи взагалі вдасться, міркували, чи проводити урочистості та церемонію вручення дипломів своїм випускникам, адже в країні війна – не до свят… Дякувати Богу та нашим військовим, захід відбувся 29 червня.

– Дивлячись на усміхнені обличчя наших випускників, яких ми не бачили майже рік, як це не парадоксально, але вони сьогодні зібралися, я впевнений в тому, що ми зробили правильно, бо якщо ми воюємо, то хіба не за це? – сказав у вітальному слові директор закладу Андрій Андрющенко. – Щоб ми могли збиратися в таких колективах і святкувати такі урочисті події як закінчення коледжу. Цих 4 місяці ми тримаємо свій фронт, всіма силами намагаємося наблизити нашу Перемогу. Це наш фронт, він непомітний, але надзвичайно суттєвий. Отримання певної кваліфікації дає нам право говорити, що наша Україна буде жити. Вона вже відбулася як держава і ми будемо розбудовувати той соціальний устрій, на який усі заслуговуємо. Цей випуск унікальний тим, що наші випускники-студенти пережили усе, що тільки можна: і коронавірус, і дистанційне навчання, а зараз війна… І ми вдячні їм за те, що вони все це витримали. Усі разом ми вчилися працювати дистанційно. Навіть в таких умовах, у яких зараз перебуває наша країна, сподіваємося, ми змогли передати ту частку знань, яка допоможе кожному із наших сьогоднішніх випускників завтра стати студентами чи робітниками на підприємствах. Я переконаний, що наші студенти і ті спеціальності, які ми готуємо, будуть надзвичайно затребувані. Нашу державу треба відбудовувати, будувати її. Хто як не будівельники, дизайнери, ІТ-шники і бухгалтери з фінансистами будуть це робити. Я переконаний, що ми переможемо і після Перемоги Україна зміниться кардинально, де кожна людина знайде своє достойне місце, гідну оплату праці в цивілізованому суспільстві, – сказав Андрій Миколайович, привітав усіх присутніх з цією гарною подією, подякував, насамперед, батькам за те, що увесь час вони буди поруч зі своїми дітьми, колегам – за гарну роботу, а студентам побажав не зупинятися на досягнутому, здобути ще не один диплом: бакалавра, а за кілька років і магістра. «Я знаю, що наших випускників сьогодні чекають у будь-якому вузі за тими спеціальностями, які вони отримали у нас: в Умані, Черкасах чи столиці держави», – сказав Андрющенко.

Якою б не була святковою подія, але тема війни – її відчували всі, вона просочувала кожне слово у промовах тих, хто сьогодні виступав. Кожна з випускних груп називала свій девіз: «Ой у лузі червона калина», «Батько наш бандера», Стефанія, мамо». Гордість пронизувала кожного до останнього атома, коли в зал студенти-відмінники, 3-курсники Альона Шмідт та Вадим Шкаревський внесли Прапор України і зазвучав Гімн нашої держави. Котилися сльози у присутніх під час вшанування пам’яті хвилиною мовчання полеглих у цій клятій війні захисників, серед яких і студент коледжу Денис Куліков. Він загинув 15 квітня під час артилерійського обстрілу в селі Мощун на Київщині. Його матері, Ірині Володимирівні, вручили святий хліб. Доземний уклін вам за сина…

До пам’ятника Героям Небесної Сотні та захисникам України надали право покласти квіти студентам Софії Чилій, Федору Мельнику, Єві Головко та Вадиму Шкаревському.

Звісно, дочекалися випускники (84 молодші спеціалісти та 59 молодших фахових бакалаврів) церемонії вручення дипломів. З випускним вітали студентів куратори, ведуча Варвара Якименко надала слово і голові студентської ради Федору Мельнику. Також учасники театральної студії «L-Pozitive» (діє на базі Кривоколінського НВК з 2017 року під керівництвом Людмили Якименко) отримали грамоти та сертифікати. Якою радісною була ця мить! Згадалися слова Президента України: «Життя переможе смерть, а світло переможе темряву». І нехай буде так! Слава Україні!

Ольга ОСІЯНЕНКО

Читайте також: Магазин, що відкрився в Тальному перед самою війною, пропонує клієнтам підтримати ЗСУ

Читайте нас також в Telegram!

01.07.2022 15:58
Переглядів: 1652
1 коментар
Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.