Магазин, що відкрився в Тальному перед самою війною, пропонує клієнтам підтримати ЗСУ

Попри те, що магазин електротоварів «Три фази» у Тальному, відкрився за тиждень до війни, і для розвитку бізнесу видалися ненайкращі часи його власники оптимізму не втрачають, кажуть, якби тільки Перемога, а бізнес буде. Щоб підтримати ЗСУ, придумали благодійну акцію – пропонують покупцеві патріотичні брелоки, можуть і кавою пригостити, по бажанню клієнт кидає гроші в банку, що розфарбована в кольори національного прапора, стоїть на вітрині.


Та про все по черзі. Власники магазину Віктор Сошинський, Ігор Сімборський та Вадим Пономаренко – між собою родичі. Вадим та Віктор – за освітою енергетики, працюють у Тальнівському РЕМі. Отож, їм добре відомі запити клієнтів на ринку електрифікації. Ігор Миколайович разом з дружиною займається бухгалтерією, поставками. Ідея відкрити магазин з’явилася в чоловіків ще у листопаді минулого року. Знайшли підходяще приміщення, розташоване недалеко від РЕМу, домоволися з власницею про орендну плату, зробили косметичний ремонт. Налагодили поставки, відкрилися, та почалася війна, яка зруйнувала всі плани. Довелося весь товар зібрати й завезти в гараж, адже в перші тижні практично увесь бізнес зупинив роботу. А десь через місяць відкрилися знову. Хлопці пригадують, що залишилися вдвох, бо саме перед війною Вадим поїхав на тиждень у «незабутню» подорож в Єгипет і застряг там на цілий місяць.


– Було реально страшно. Тільки відкрилися і тут війна. Невідомо, чого чекати. А потім посиділи-поговорили, уже й Вадим повернувся, ще й президент дав вказівку працювати, вирішили привезти все назад і відтоді працюємо без вихідних, – каже Ігор. – Торгів хороших немає. Люди поки не спішать робити великі ремонти, але дехто зайде, розетку, лампочку купить. Було багато переселенців, відновлювали електропостачання у хатах, теж до нас приходили. Працюємо, а там буде видно.


У магазині дорожать кожним клієнтом. Хлопці кажуть, що інколи покупець замовляє таке, що й самі не знають, де його взяти. Але, коли виконав замовлення, людина обов’язково прийде наступного разу. Важливо, щоб покупець вийшов задоволеним, – вважають власники магазину.
– Колись у суботу ми тут втрьох були, зайшов один покупець, він, до речі, тоді був єдиний за увесь день. Щось купив, вийшов, а тоді повернувся подякувати і каже, що вийшов від нас з кращим настроєм, аніж прийшов. Це приємно, – додає Вадим.


Ідея збирати гроші для ЗСУ виникла у Юлії, дружини Віктора. Хоча хлопці свого часу також допомагали – давали необхідні розетки, проводи, вимикачі на облаштування блокпостів, тощо.
Віктор свого часу служив в армії, був командиром відділення, та через травму, отриману 15 років тому, служити більше не може. Докоряючи самому собі, Віктор не раз казав: «Якби я був здоровий, я б уже був там». На що дружина йому відповіла: «Можеш захищати – захищай, не можеш захищати – допомагай». І запропонувала чоловікові закупити брелоки з національною символікою, у вигляді тризуба та з фразами, що стали крилатими, як «Доброго вечора, ми з України», але не готові, а в розібраному вигляді. Так дешевше. Чоловік підтримав. І так пішло-поїхало.
– Дякуючи силі Фейсбука та небайдужим людям, ми продали першу партію брелоків. Наступне замовлення зробили вже втричі більше. Мріємо зробити цю суму в 10 раз більшою, – ділиться Юлія Сошинська. – Так ми можемо підтримати наших захисників. Чим більше заробляємо – тим більше допомагаємо. До речі, Юля сама й збирає брелоки, адже приходять вони окремими деталями. Оскільки жінка зараз не працює, в декретній відпустці, то час сну свого малюка використовує на збір брелоків. «Беру плоскогубці з видовженим кінцями і з’єдную деталі. Це зовсім нескладно», – зізнається Юля.
Отож, як будете в магазині «Три фази» в Тальному, не забудьте придбати патріотичний брелок і в такий спосіб підтримати наших захисників.
Все є Україна!

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також: Діти з Катеринопільщини збирають кошти на квадрокоптер для ЗСУ

Читайте нас також в Telegram!

01.07.2022 09:42
Переглядів: 3036
Коментарiв нема

Залишити відповідь

Щоб залишити коментар або відгук під цією публікацією, увійдіть або зареєструйтеся.